Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Latvijas Volejbola federācija

LVF gatava organizēt 2020.gada Eiropas čempionātu pludmales volejbolā

Latvijas Volejbola federācija (LVF) jau ilgstoši risina sarunas ar Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) vadību par Eiropas 2020.gada čempionāta finālposma organizēšanu Latvijā, piektdien vēsta LVF. Kā potenciālais sacensību norises laiks šobrīd tiek izskatīts septembra sākums.

Timermanis: Domāju, ka Latvijā būs vismaz vēl viens trīs zvaigžņu posms

Latvijas Volejbola federācijas (LVF) ģenerālsekretārs Kaspars Timermanis ir diezgan pārliecināts, ka Latvijā tuvākajos gados norisināsies vismaz vēl viens Pasaules tūres trīs zvaigžņu posms, bet pastāv iespēja, ka latiņu izdosies pacelt, noorganizējot arī četru zvaigžņu līmeņa turnīru, sarunā ar žurnālistiem teica LVF pārstāvis.

Sausnītis: Laiks diskusijai par sporta pārvaldības stiprināšanu

Latvijas sporta nozares lielākā sāpe ir fakts, ka valsts pārvaldības augstākajā līmenī, sports ir izstumts no aprūpējamo loka. Šobrīd nozare tiek virzīta, pateicoties pašvaldību atbalstam, sponsoriem un atsevišķiem sporta entuziastiem – līderiem. Diemžēl šo virzību var salīdzināt ar milzu kuģi, kuru uz vietas tur enkurs. Ja valsts pārvaldes atbalsta trūkums un ierēdniecības ierobežotās iespējas būs enkura lomā, milzīgo sporta kuģi būs ļoti grūti virzīt tālāk plašajos ūdeņos.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide