Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

LOV

Palielina atbalstu LOV atlētiem un pabalstus olimpiskajiem medaļniekiem

No šī gada otrā pusgada palielināts valsts budžeta līdzekļu apjoms apakšprogrammā Augstas klases sasniegumu sports, piešķirot papildu finansējumu Latvijas olimpiskās vienības sportistiem, treneriem un atbalsta personālam, pirmdien ziņo Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK).

Sportisti saglabās vietas LOV sastāvā arī uz nākamo gadu

Sportisti pēc olimpisko spēļu pārcelšanas varēs saglabāt savas vietas Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) sastāvā 2020.gada vasaras sporta veidu sezonai, sarunā ar aģentūru LETA atklāja LOV valdes priekšsēdētājs Einars Fogelis.

Ne visi LOV sportisti izmantojuši iespēju atgriezties Latvijā

Latvijas Olimpiskā vienība (LOV) visus vienībā esošos sportistus brīdināja, lūdza atgriezties Latvijā un piedāvāja finansiālu atbalstu, otrdien sarunā ar aģentūru LETA koronavīrusa Covid-19 krīzes izraisīto atgriešanos Latvijā un ārkārtas pasākumu ietekmi uz sportistu plāniem komentēja LOV valdes priekšsēdētājs Einars Fogelis.

Būt raksturā stingriem, tad konkurenti elpos pakausī

Viens no zinošākajiem fizioterapeitiem Mareks Osovskis žurnālistam Mārim Zembergam par latviešu rakstura īpatnībām profesionālajā sportā un slinkajiem datoristiem, kurus izārstēt ir sarežģīti.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide