Laika ziņas
Šodien
Migla

Nils Ušakovs

Notiks sanāksme par ielu tīrīšanas darbiem Rīgā

Tuvojoties Spodrības mēnesim, šodien plkst.12, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (Saskaņa) rīkos izbraukuma darba sanāksmi, kurā tiks spriests par plānotajiem ielu tīrīšanas un uzkopšanas darbiem galvaspilsētā, aģentūru LETA informē Rīgas domē.

Ušakovs brīdina, ka šovasar Rīgā sastrēgumi būs vēl lielāki

Rīgas domes plānotie ielu remontdarbi šovasar būs vēl lielāki nekā pērn, tāpēc Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (Saskaņa) iedzīvotājus brīdina, ka vasarā galvaspilsētā būs jārēķinās ar krietni lielākiem sastrēgumiem.

Gerhards asi kritizē Ušakova priekšlikumu ierobežot jautājumiem atvēlēto laiku

Ieviešot laika ierobežojumu jautājumu uzdošanai, Rīgas domes vadība vēlas radīt sev komforta zonu un neieklausīties iedzīvotāju ievēlētā mazākuma viedoklī, komentējot Rīgas domes mēra Nila Ušakova (Saskaņa) ieceri atcelt jautājumu skaita ierobežojumu, tā vietā ieviešot laika ierobežojumu to uzdošanai, aģentūrai LETA sacīja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (NA).

KNAB: Par Ušakovu slavinošo filmu Pārgājiens pirms vēlēšanām maksāja Saskaņa

"Pilsoniskās sabiedrības aktīvistu brīvprātīgi veidota filma ar mērķi veicināt jauniešu polisko atbildību laikā, kad krītas vēlētāju aktivitāte." Tā pirms nepilna gada tika reklamēta kustības Ghetto Games līdera Raimonda Elbakjana un režisora Māra Martinsona dokumentālā filma Pārgājiens, kuras galvenais varonis bija Nils Ušakovs ar stāstu par viņa ceļu "no Imantas puikas līdz Rīgas mēram". Tomēr, kā ziņo Latvijas Televīzijas raidījums de facto, Ušakova vadītā partija Saskaņa neapstrīdēja Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) secinājumu – filma bijusi priekšvēlēšanu aģitācija, par kuras ievietošanu Ušakova YouTube kontā un pirmizrādi kinoteātrī divas nedēļas pirms vēlēšanām turklāt maksājusi Saskaņa.

KNAB izvērtēs Re:Baltica ziņoto par pašvaldības naudas tērēšanu Ušakova slavināšanai

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) atbilstoši savai kompetencei izvērtēs pētnieciskās žurnālistikas centra Re:Baltica publicēto pētījumu, kurā apgalvots, ka Rīgas mēra Nila Ušakova (Saskaņa) popularitātei trīs gados iztērēti vismaz astoņi miljoni eiro rīdzinieku naudas, aģentūrai LETA teica KNAB preses pārstāve Laura Dūša.

Sākušās Ušakova un opozīcijas sarunas

Uz tikšanos ar Rīgas domes vadību četru opozīcijas frakciju vadītāji piektdien ieradās ar jau sagatavotu projektu par pašvaldības nolikuma grozījumu atcelšanu. Pirms nedaudz vairāk kā nedēļas valdošās partijas tajā noteica ierobežojumus domniekiem uzdot jautājumus. Opozīcija paziņoja, ka sarunas varēšot sākt tikai pēc nolikuma izmaiņu svītrošanas. Rīgas mērs Nils Ušakovs (Saskaņa) lūdza laiku līdz 19. martam, lai Saskaņas un Gods kalpot Rīgai (GKR) frakcijas priekšlikumu varētu izvērtēt. Viņš piekrīt, ka nolikumu var pilnveidot, gan nesolot tā jaunās normas atcelt.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide