Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Orbīta

Iznācis Elvīras Blomas dzejas krājums Izdzēstie attēli

Mākslinieku apvienība Orbīta laidusi klajā dzejnieces Elvīras Blomas krājumu Izdzēstie attēli. Grāmatas atklāšana ar autores piedalīšanos notiks 6. februārī plkst. 19.00 grāmatnīcā-bārā Bolderāja Avotu ielā 29, informēja mākslinieku apvienības pārstāvji.

Tekstgrupa Orbīta ar dzejas lasījumiem uzstāsies ASV

No 14. līdz 19. novembrim dzejnieku un mākslinieku apvienība Orbīta ar dzejas lasījumiem uzstāsies vairākās Amerikas Savienoto Valstu Austrumkrasta pilsētās, pavēstīja apvienības pārstāve Zane Volkinšteine

Latvijas dzejnieki piedalās Tallinas HeadRead festivālā

Dzejnieks Kārlis Vērdiņš, tekstu grupa Orbīta un tulkotāja Maima Grīnberga 26. maijā uzstāsies prestižajā Tallinas literatūras festivālā HeadRead, kurā viesojušies tādi pasaulslaveni rakstnieki kā Boriss Akuņins, Toms Stopards un Mārgreta Atvuda.

Panākta vienošanās par satelīta Venta-1 palaišanu orbītā

Pēc ilgstoša sagatavošanās posma beidzot ir panākta vienošanās ar Brēmenes Lietišķo zinātņu universitāti par Latvijas nano satelīta Venta-1 palaišanu orbītā, aģentūru LETA informēja Ventspils Augstskolas (VeA) sabiedrisko attiecību speciāliste Agnese Jēkabsone.

Purvīša balvai 2014. gada otrajā ceturksnī nominēti Brambergs, Grāvlejs un Orbīta

Izvērtējot 2014. gada otrā ceturkšņa (aprīlis – jūnijs) izstādes un mākslinieku darbus, nākamajai Purvīša balvai, kas tiks pasniegta 2015. gada februārī, neatkarīgo ekspertu darba grupa nominējusi Kasparu Teodoru Brambergu, Ivaru Grāvleju un grupu Orbīta, informēja Latvijas Nacionālā mākslas muzeja pārstāve Natālija Sujunšalijeva.

Rīgas dzejas karti papildinājuši jauni darbi

Apvienības Orbīta projekta Rīgas dzejas karte izstāde NicePlace Mansards pagrabā papildināta ar mākslinieces Natašas Vikuļinas darbu, kā arī video ierakstiem no izstādes atklāšanas performancēm, informēja apvienības Orbīta pāsrtāve Laura Leimane. 27.martā ar neformālu lekciju izstādi papildinās arī māksliniece Annija Deivija no Lielbritānijas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide