Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Preses piegāde

SPRK pagarina universālā pasta pakalpojuma saistības ar Latvijas Pastu

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) 28.augustā lēma par universālā pasta (UP) pakalpojuma saistību pagarināšanu VAS Latvijas Pasts no 2020.gada 1.janvāra līdz 2021.gada 31.decembrim. Tostarp noteikts, ka UP pakalpojuma saistības no nākamā gada attiecas arī uz abonēto preses izdevumu piegādi. Latvijas Pastam ir pienākums SPRK iesniegt Preses piegādes tarifu projektu.

Nokārto avīžu piegādes problēmas

Uz vienu gadu atliekot jauno elektrovilcienu iepirkumā ieplānotā depo būvniecību un tehnoloģiju iegādi, rasti trūkstošie 3,7 miljoni eiro, lai 2020. gadā turpinātu līdzšinējo regulējumu attiecībā uz abonēto preses izdevumu piegādes pakalpojumu un tā radīto zaudējumu kompensēšanu uzņēmumam Latvijas pasts. Vienlaikus Kultūras ministrijas darba grupā eksperti vērtē, kā pēc 2020. gada organizēt drukātās preses piegādi lauku reģionos.

Latvijas pasts: Preses piegādi daudzviet izdevies krietni paātrināt

Neieguldot papildu līdzekļus, izdevies pilnveidot piegādes procesus, tādējādi abonenti preses izdevumus šoruden daudzviet saņem vairākas stundas ātrāk, intervijā Romānam Meļņikam pastāstījis Latvijas pasta valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns.

Novados pirmdienās presi nopirkt nevarēs

No nākamās pirmdienas uzņēmums Preses serviss piegādās laikrakstus kioskiem tikai Rīgā. Tas nozīmē, ka pirmdienās ārpus Rīgas un Jūrmalas nacionālo presi kioskā nopirkt nevarēs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide