Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +1 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 1. aprīlis
Dagne, Dagnis

Rīgas siltums

Pilnā sastāvā ievēlēta Rīgas siltums padome

Otrdien a/s Rīgas siltums akcionāru ārkārtas pilnsapulcē tika pārvēlēts padomes sastāvs, līdz ar to padome darbu atsāks pilnā sastāvā pirmo reizi pēc trīs gadu pārtraukuma, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāve Linda Rence.

Rīgā par siltumu būs jāmaksā ievērojami dārgāk

No šā gada 1. augusta līdz 2021. gada 31. jūlijam Rīgā par siltumenerģiju būs jāmaksā 51,9 eiro par megavatstundu (MWh), kas ir par 16,9% vairāk nekā šobrīd, savukārt pēc tam tarifs samazināsies līdz 49,99 eiro par MWh, aģentūru LETA informēja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK).

Miljonu shēma līdz ministram

Kad Ekonomikas ministrijas un Rīgas pašvaldības kontrolētais Rīgas siltums gadu mijā gandrīz par pieciem miljoniem eiro atpirka sava privātā partnera a/s Bioenerģijas risinājumi daļas jaunuzceltajā katlumājā Rencēnu ielā Rīgā, bija daudz jautājumu: par cenas un paša darījuma pamatotību, par privātā partnera patiesajiem labuma guvējiem, par to, kādēļ zibenīgi tika pieņemts šāds lēmums, lai gan vēl pirms pusgada Rīgas siltuma padome to noraidīja.

Apkures sezona Rīgā ilgusi 204 dienas

Aprīļa beigās Rīgā noslēgusies apkures sezona un šosezon tā ilgusi 204 dienas, aģentūrai LETA pavēstīja AS Rīgas siltums pārstāve Agnete Bušta.

Atgādina par parādiem

Viļņošanos sabiedrībā, īpaši sociālajos tīklos, izraisījušas akciju sabiedrības Rīgas siltums (RS) izsūtītās atgādinājuma vēstules dzīvokļu īpašniekiem par to, ka ēkai izveidojies parāds, tā summu nenorādot.

Plānotā Rīgas siltums 230 darbinieku atlaišana varētu notikt pavasarī

SIA Rīgas siltums plānotā 230 darbinieku atlaišana saistībā ar daļējas sadarbības pārtraukšanu ar SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) varētu notikt martā vai aprīlī, aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas siltuma sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Agnete Bušta.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide