Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Rīgas velomaratons

Gustavs Pētersīlis guļritenī pieveic 16 km distanci Rīgas velomaratonā

Nedēļas nogalē Rīgas velomaratonā vairāk nekā 650 cilvēki startēja Nutrilite komandā, tādējādi savācot 1500 eiro lielu atbalstu kādreizēja BMX sportista Gustava Pētersīļa atlabšanai. Arī pats jaunietis, izmantojot tikai savu roku spēku, guļritenī pieveica 16 km garo Ģimenes distanci.

Brīdina par satiksmes ierobežojumiem pirms svētdien paredzētā Rīgas velomaratona

Jau 1. jūnijā 11. Novembra krastmalā norisināsies 31. Rīgas Velomaratons. Piektdien un sestdien pie tirdzniecības centra Spice norisināsies velomaratona ekspo, kura laika dalībnieki varēs izņemt savus numurus. Tāpat nozīmīgā pasākuma laikā autovadītājiem ir jārēķinās arī ar zināmiem satiksmes ierobežojumiem.

Pagarināta pieteikšanās Rīgas velomaratonam

Jau svētdien 11. Novembra krastmalā norisināsies viens no masveidīgākajiem sporta notikumiem valstī – 31. Rīgas Velomaratons. Pasākuma organizatori informē, ka portālā velo.lv pagarināta pieteikšanās nozīmīgajam notikumam līdz 30. maijam.

Visas Rīgas Velomaratona distances vedīs pa pilsētas lielajām ielām un tiltiem

Ievadot tradīcijām bagāto Rīgas Velomaratonu, kas šogad notiks jau 31. reizi un ir lielākais riteņbraukšanas pasākums Rīgā, otrdien pie tirdzniecības centra Spice norisinājās populārajam velonotikumam veltīta atklāšana, kā arī drošības brauciens ar sabiedrībā labi zināmu personību piedalīšanos. Pasākuma laikā sacensību organizatori un atbalstītāji informēja arī par šī gada velomaratona jaunumiem.

Riteņbraucēju svētki

Pēdējais laiks sakopt savus divriteņus arī tiem, kas to vēl nav izdarījuši. Portālā velo.lv ir sākusies pieteikšanās 31. Rīgas velomaratonam, kas norisināsies 1. jūnijā 11. novembra krastmalā. Rīgas velomaratons ir viens no masveidīgākajiem un nozīmīgākajiem sporta pasākumiem ne tikai galvaspilsētā, bet arī visā Latvijā.

Sākusies pieteikšanās Rīgas velomaratonam

Portālā velo.lv ir sākusies pieteikšanās vienam no nozīmīgākajiem aktīvās atpūtas un sporta notikumiem valstī - 31. Rīgas velomaratonam - kas norisināsies 1. jūnijā 11. novembra krastmalā. Tradīcijām bagātās sacensības šogad norisināsies trijās distancēs, ļaujot ikvienam atrast sev piemērotāko braucienu, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Velomaratona laikā pilsētā gaidāmi ievērojami satiksmes ierobežojumi

Sakarā ar Tele 2 velomaratonu svētdien, 3. jūnijā, Rīgas centrā gaidāmi ievērojami satiksmes ierobežojumu, tajā skaitā tiks slēgta satiksme 11. novembra krastmalā un uz tiltiem pār Daugavu. Pirmie ierobežojumi tiks ieviesti jau no sestdienas vakara. Rīgas dome aicina iedzīvotājus pret ierobežojumiem izturēties ar izpratni un šajā laika posmā pēc iespējas mazāk izmantot privāto autotransportu pasākuma norises vietās.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide