Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Roberts Štelmahers

Uzticas labi zināmai vērtībai

Izvēloties starp speciālistu ar skatu no malas un treneri, kurš labi pārzina pašreizējo situāciju pašmāju basketbolā, Latvijas Basketbola savienības (LBS) valde valstsvienības galvenā trenera amatā priekšroku devusi Robertam Štelmaheram. "Savulaik kā spēlētājs vienmēr atsaucos uzaicinājumam pārstāvēt Latviju un tagad kā treneris nevaru rīkoties citādi," jaunajam izaicinājumam ir gatavs kādreizējais komandas kapteinis.

Štelmahers pārņem Tallinas Kalev/Cramo grožus

Viens no kandidātiem uz Latvijas vīriešu basketbola izlases galvenā trenera amatu Roberts Štelmahers pārņēmis pazīstamā Igaunijas kluba Tallinas Kalev/Cramo grožus, vēsta komanda.

Stiprina uzvarētāju tradīcijas. Saruna ar BK Ventspils galveno treneri Robertu Štelmaheru

Vienmēr jācenšas uzvarēt, vai tā būtu draudzības spēle vai izšķirošā finālspēle, pārliecināts ir basketbola treneris Roberts Štelmahers, kurš šoruden sāks trešo sezonu BK Ventspils galvenā trenera amatā. Iepriekšējās divās sezonās viņš uz Ventspili atveda pa vienam titulam katrā, vispirms uzvarot Baltijas Basketbola līgā, kas līdz tam bija izdevies tikai lietuviešiem, savukārt šopavasar - triumfējot arī Latvijas čempionātā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide