Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Startup

Nākamnedēļ Rīgā atzīmēs Startup dienu

12. septembrī ar plašu pasākumu programmu Rīgā tiks atzīmēta Startup diena, kas jau ir kļuvusi par tradicionālu un gaidītu notikumu. Startup diena ir atvērta ekosistēmas iesaistes platforma, lai veicinātu starpnozaru sadarbību un uzsvērtu startup jeb jaunuzņēmumu pienesumu Latvijas inovāciju attīstībai un ekonomikas vitalitātei. Dienas ietvaros notiks atvērtās meistarklases un diskusijas, Ekonomikas ministrijas Jaunuzņēmumu kopienas forums, Baltijas Startup zīmolu TOP10 prezentācijas, Rīgas Domes grantu programmas Atspēriens seminārs, kā arī kopīgas svinības.

Startup konkursā Eiropā divi Latvijas uzņēmumi gūst panākumus veselības aprūpes inovāciju jomā

Eiropas startup konkursā InnoStars Awards 2019 laureātu vidū ierindoti divi uzņēmumi no Latvijas - MedHydrogel un Vigo. No kopskaitā 116 pretendentiem tika izvēlēti 15 uzvarētāji, kuri dalījās ar inovatīvajiem risinājumiem veselības aprūpē, katram balvā saņemot 25 000 eiro lielu finansējumu, apmācības un mentoru piesaisti. Latvijas uzņēmēji izcēlās ar redzes aizsardzības tehnoloģiju pēc ķīmiskām acu traumām un rehabilitācijas rokasgrāmatu, kas izmanto mākslīgo intelektu. Konkursu organizē EIT Healt, kas ir viena no lielākajām Eiropas publiskā privātā sektora partnerībām veselības aprūpes inovāciju jomā.

Meklēs labākos jauno tehnoloģiju startup uzņēmējus

Digital Freedom Festival sadarbībā ar starptautisko uzņēmēju, investoru un mentoru apvienību Rockstart no Nīderlandes rīko konkursu, lai atrastu labākos jauno tehnoloģiju (Emerging Tech[1]) startup uzņēmējus reģionā. Konkursa uzvarētāji iegūs iespēju piedalīties fināla atlases kārtā Eiropas vadošā akceleratora Rockstart programmā Nīderlandē.

Digital Freedom Festival izziņo šī gada pasākumu programmu līdz festivālam

Līdz ar Startup dienas norisi 12. septembrī tehnoloģiju notikums Digital Freedom Festival (DFF) sadarbībā ar partneriem uzsāk pasākumu sēriju, lai atstātu paliekošu ietekmi uz startup un tehnoloģiju kopienas attīstību Latvijā. Digital Freedom Festival šogad norisināsies 30. novembrī un 1. decembrī, Rīgā, pulcējot vairāk nekā 1500 startup uzņēmējus, investorus, korporāciju pārstāvjus un politikas veidotājus no visas pasaules.

Otro gadu Latvijā atzīmēs Startup dienu

Trešdien, 12. septembrī, ar plašu pasākumu programmu Rīgā otro gadu pēc kārtas atzīmēs Startup dienu, lai akcentētu startup jeb jaunuzņēmumu pienesumu Latvijas inovāciju attīstībai un ekonomikai. Dienas ietvaros notiks meistarklases, Jaunuzņēmumu kopienas forums, startup zīmolu TOP10 prezentācijas, Startup dienas ballīte u.c. aktivitātes.

FOTO: Eiropā labākie studentu start-up uzņēmumu risinājumi

Mašīnmācīšanās, lietu interneta un citi inovatīvi viedrisinājumi, sociālās uzņēmējdarbības projekti un pat restorāns - no 25. līdz 27. jūnijam Rīgā viesojas 16 labākie Eiropas studentu jaunuzņēmumi, lai sacenstos Junior Achievement Start-up finālā par labākā titulu un sniedzot jebkuram interesentam iespēju iepazīties ar izstrādājumiem. Piedāvājam apskatīt interesantākos un inovatīvākos jaunuzņēmumu biznesa projektus.

Pētījums: Vairums Fintech uzņēmumu plāno apgūt jaunus ārvalstu tirgus

Vairākums jeb 87% finanšu tehnoloģiju uzņēmumu (FinTech) vadītāji norāda, ka nākamo trīs gadu laikā plāno apgūt jaunus ārvalstu tirgus, turklāt 57% no aptaujātajiem plāno savu darbību izvērst divās līdz piecās jaunās valstīs, liecina Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas veiktais pētījums FinTech pulss 2017.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide