Laika ziņas
Šodien
Lietus ar sniegu
Rīgā -1 °C
Lietus ar sniegu
Ceturtdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra

Ugunsbīstamība

Augstākā ugunsbīstamība - Kurzemes mežos

Lielākais sausums un augstākā ugunsbīstamība saglabājas Kurzemē, kur Valsts meža dienests (VMD) brīvdienās dzēsis četrus meža ugunsgrēkus.

Lietus mazina ugunsbīstamību mežos

Pateicoties lokālajiem nokrišņiem un turpmāk visā Latvijā gaidāmajam lietum, mežos ir mazinājusies ugunsbīstamība, aģentūrai LETA teica Valsts meža dienesta (VMD) Meža un vides aizsardzības daļas vadītāja vietnieks Zigmunds Jaunķiķis.

Mežos joprojām augsta ugunsbīstamība

Ugunsbīstamība Latvijas mežos joprojām saglabājas augsta, neraugoties uz nokrišņiem pēdējās dienās daudzviet valsts teritorijā, aģentūrai LETA teica Valsts meža dienesta (VMD) Meža un vides aizsardzības daļas vadītāja vietnieks Zigmunds Jaunķiķis.

Par neuzmanību maksā meži

Šajā pavasarī dažādu dienestu brīdinājumi saistībā ar karstumu, sauso laiku un ugunsbīstamību dzirdami ik pa laikam. Iedzīvotāji tiek aicināti pārlieku ilgi neuzturēties saulē, lai nepārkarstu, un domāt par sevis sargāšanu no karstuma un apdegšanas arī atpūšoties. Taču jāatceras, ka sausais un karstais laiks ietekmē arī dabu. Saskaņā ar Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) izplatītajām prognozēm īpaši augsta ugunsbīstamība šajās dienās ir mežos.

Ugunsbīstamība mežos sasniedz augstu līmeni

Turpinoties sausumam un laikam kļūstot siltākam, vietām Latvijā ugunsbīstamība mežos sasniedz augstu līmeni un tuvākajās dienās jau valsts lielākajā daļā iestāsies augsta ugunsbīstamība, brīdina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Brīdina par pastiprinātu ugunsbīstamību mežos

Šajā nedēļas nogalē saglabāsies lielākoties sauss laiks un vairākos Latvijas rajonos ugunsbīstamība mežos kļuvusi ļoti augsta, brīdina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Brīdina par stipru karstumu valsts austrumos; mežos paaugstināta ugunsbīstamība

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) informē, ka šodien pēcpusdienā no plkst.13 līdz plkst.17 Latvijas austrumu rajonos gaidāms stiprs karstums - gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +27. Sinoptiķi prognozē, ka šodien valsts dienvidaustrumu daļā gaisa temperatūra sasniegs +25.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide