Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +10 °C
Apmācies
Sestdiena, 13. aprīlis
Egils, Egīls, Nauris

Ulubele

Sestdien aicina uz rudens talku Ulubelē

Dzīvnieku pansija Ulubele un labdarības fonds Sofi aicina draugus, kaimiņus, tuvos un tālos atbalstītājus uz Ulubeles ieziemošanas talku sestdien, 7. oktobrī, pulksten 10:00.

Ulubele aicina uz Atvērto durvju dienu sestdien, 15. oktobrī

Šajā nedēļas nogalē, sestdienā, 15. oktobrī, lielākajā dzīvnieku patversmē Latvijā Ulubelē, notiks Atvērto durvju diena. Ulubele aicina apkārtējo novadu iedzīvotājus un visus interesentus iepazīties ar Ulubeli no pulksten 12:00 līdz 14:00.

Ulubele ziedojumu apjoms kritiski sarucis. Aicina iesaistīties uzņēmējus!

Ulubele ir lielākā patversme Latvijā, kas sniedz drošu patvērumu gan pašmāju pazudušajiem un pamestajiem dzīvniekiem, gan arī Ukrainas kara bēgļiem – suņiem. Šobrīd līdz ar Covid-19 pandēmiju, tai sekojošo karu Ukrainā un energoresursu krīzi ir krasi sarucis ziedojumu apjoms – tas samazinājies par vairāk nekā 50%, salīdzinot ar periodu pirms diviem gadiem. Līdz ar to rūpes par šobrīd patversmē mītošajiem teju 500 dzīvniekiem ir būtiski apgrūtinātas.

Rudens talka Ulubelē jau septīto gadu vieno brīvprātīgos kopīgajam darbam dzīvnieku labā

Kā gājputni, sajūtot pirmās aukstās vēsmas, dodas uz siltajām zemēm, tā brīvprātīgie dodas uz dzīvnieku patversmes Ulubele rudens talku, lai palīdzētu sakopt un sagatavot ziemai ķepaiņu mītnes. Rudens talka Ulubelē, kas šogad 17. septembrī notikusi jau septīto reizi, ir kļuvusi par labu tradīciju gan organizatoriem, gan brīvprātīgajiem, gan arī pašiem patversmes iemītniekiem, kuri vienmēr ar nepacietību gaida apmeklētājus. Šogad talkā piedalījās teju simts brīvprātīgie, kuru vidū bija arī Dukuru ģimene – Martins un Tomass Dukuri ar tēvu, leģendāro treneri Daini Dukuru, kā arī citi Latvijas skeletonistu komandas pārstāvji.

Konstatēti pārkāpumi dzīvnieku patversmē Ulubele

Dzīvnieku patversmē Ulubele ir konstatēti dzīvnieku turēšanas pārkāpumi, teikts Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centra ziņojumā Rīgas domei, kuru šonedēļ skatīs Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas komiteja.

FOTO: Aizvadīta rudens talka dzīvnieku patversmē Ulubele

12. septembrī dzīvnieku patversmē Ulubele bija novērojama liela rosība, pateicoties organizatoriem 4finance Labie darbi un SMScredit.lv, kārtējo gadu norisinājās rudens talka, kurā, kā ierasts bija ieradies ievērojams skaits brīvprātīgo palīgu.

Arī šogad 4finance Labie Darbi un SMScredit.lv aicina uz talku dzīvnieku patversmē Ulubele

Drēgnais laiks tuvojas un patversmē ir iekrājušies nepaveiktie darbi, tāpēc 4finance Labie Darbi un SMScredit.lv aicina uz lielo rudens talku 12.septembrī dzīvnieku patversmē Ulubele, lai kopīgiem spēkiem palīdzētu sagatavot patversmes teritoriju gada aukstajiem mēnešiem. Šogad plānots zāģēt un skaldīt malku, vest un līdzināt smiltis suņu voljēros, mazgāt logus un veikt citus nozīmīgus patversmes sakopšanas darbus.

FOTO: Rudens talka dzīvnieku patversmē Ulubele

Tradīcijas turpinot, septembra noslēgumā brīvprātīgie talcinieki pulcējās rudens talkā dzīvnieku patversmē Ulubele. Labdarības iniciatīva 4finance Labie Darbi un SMScredit.lv izsaka vislielāko pateicību tūkstošiem brīvprātīgo, kuri piedalījušies talkās dzīvnieku patversmē Ulubele. Arī šogad, par spīti laikapstākļiem, uz talku ieradās 200 brīvprātīgo, kuri uzlaboja suņu nojumes un voljērus, papildinot tos ar smiltīm un atjaunojot pastaigu teritoriju, izgatavoja trušu būrus, uzkopa patversmes teritoriju, kā arī izveda pastaigās četrkājainos draugus.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide