Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Valdis Keris

Keris: Premjeram būtu jāvērtē Viņķeles atbilstība amatam

Premjeram Krišjānim Kariņam (JV) būtu jāvērtē veselības ministres Ilzes Viņķeles (AP) atbilstība amatam, šādu viedokli šorīt Latvijas Radio pauda Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) vadītājs Valdis Keris.

LVSADA: Negaidījām, ka vienošanās par veselības finansējumu tiks lauzta valdībā

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) negaidīja, ka vienošanās Veselības aprūpes finansēšanas likumprojektā iekļaut konkrētas garantijas par nozares finansējuma un darba samaksas finansējuma pieaugumu "tiks lauzta jau valdības līmenī", aģentūrai LETA sacīja arodbiedrības priekšsēdētājs Valdis Keris.

Keris: LVSADA brīdinājuma akcija devusi rezultātus gan ilgtermiņā, gan īstermiņā

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) rīkotā brīdinājuma akcija, kuras laikā no 1.jūlija aptuveni 800 mediķu pārtrauca strādāt pagarināto normālo darba laiku, bez šaubām devusi rezultātus gan ilgtermiņā, gan īstermiņā, aģentūrai LETA sacīja arodbiedrības vadītājs Valdis Keris.

Keris: Pagaidām nemana būtiskākos politiķu solījumus nozarei

Pagaidām topošajā Veselības aprūpes finansēšanas likumprojektā nav redzami būtiskākie politiķu solījumi, šādu viedokli aģentūrai LETA pauda Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) vadītājs Valdis Keris.

Keris: Jūlijs būs karsts mēnesis veselības aprūpes sistēmā

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) morāli atbalsta Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas (LĢĀA) pieteikto streiku un norāda, ka jūlijs būs karsts mēnesis veselības aprūpes sistēmā, jo vienlaicīgi var notikt divas mediķu protesta akcijas. LVSADA priekšsēdētājs Valdis Keris aģentūrai LETA teica, ka ģimenes ārsti ir apņēmīgi aizstāvēt savas tiesības un likumdošana to atļauj, līdz ar to, "protams, mēs varam tikai atbalstīt šādu apņēmību".

Keris: Valsts veselības apdrošināšanas ieviešana nav risinājums

Valsts veselības apdrošināšana nav risinājums veselības aprūpes papildu finansējuma rašanai, šādu viedokli aģentūrai LETA pauda Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) priekšsēdētājs Valdis Keris.

Keris šaubās, vai streika rīkošana uzrunātu politiķus vairāk par protesta akciju

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) vadītājs Valdis Keris nedomā, ka streika rīkošana uzrunātu politiķus vairāk par protesta akciju.Pēc ceturtdien pie Saeimas notikušās protesta akcijas Keris žurnālistiem pauda pārliecību, ka Latvijas politiķus cilvēku ciešanas un neērtības neuzrunā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide