Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Zirneklis

Krāsaini, pūkaini, izveicīgi un baisi

Nav jau tā, ka baidos no zirnekļiem. Teikšu – man tie tikai nepatīk. Reiz laukos pie vecmāmiņas pa sienu rāpoja zirneklis. Toreiz problēmu atrisināju vienkārši – ienesu no pagalma mīļo vistu, parādīju tai daudzkājīti, un – bija zirneklītis un tad vairs nebija. Palepojos vecmāmiņai, bet viņa nebija priecīga, teica, ka zirneklis saistīts ar cilvēku likteņa aušanu un pareģošanu: ja no griestiem nolaižas zirneklis – būs laime; kur zirneklis mājo, tur laimīga dzīve; kas zirnekli nosit, tas nosit savu laimi (es ne, to vista!).

Smieklīgs pārpratums Austrālijā: Policiju izsauc uz zirnekļa slepkavošanu

Policistiem Austrālijā, kādā Pērtas piepilsētā, bijusi amizanta darba diena - vairāki likumsargi nosūtīti uz kādu namu pēc garāmgājēja zvana. Viņš dzirdējis mājas iemītnieku skaļi bļaujam: "Mirsti taču!" un bērna raudas. Izrādījās, ka mājas iemītnieks mēģinājis likvidēt zirnekli, no kuriem viņam ir paniskas bailes, vēsta The Guardian.

Milzu zirneklis ēd čūsku

Kāda būtu jūsu reakcija, ja ieraudzītu savā pagalmā milzu zirnekli, kas mēģina notiesāt čūsku? Austrālija ne velti ir izslavēta ar krokodiliem, indīgām čūskām un milzu zirnekļiem. Kērnsas iedzīvotāja video pierādījums tam, ka tas viss ir patiesība, taču šinī gadījumā satraukumam nav pamata - šie divi nofilmētie dzīvnieku pasaules pārstāvji cilvēkam nav kaitīgi. 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide