Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Māksla

Savvaļā - Maikla Gordona Amplified un ugunskura saruna

Sestdien, 2. oktobrī, brīvdabas izstādē Savvaļa notiks amerikāņu komponista Maikla Gordona (Michael Gordon) skaņdarba Amplified atskaņojums, ar kuru sāksies Mika Magones kūrētā Gordoniāde, kā arī izstādes veidotāju un dalībnieku kopējā "ugunskura saruna".

Mežaparkā norisināsies Džemmas dienas

Ar daudzveidīgu aktivitāšu programmu šogad pirmo reizi izcilās mākslinieces Džemmas Skulmes dzimšanas dienas nedēļā no 20 līdz 26. septembrim norisināsies māksliniecei veltītas Džemmas dienas Mežaparkā. To laikā būs iespēja ielūkoties topošajā Džemmas Skulmes Mākslas telpā, gaidāmajā izstādē un Džemmas Skulmes ģimnāzijas gadu vēstulēs, ko rakstījusi viņa pati, skolasbiedrenes un vecāki.

Mūžībā devusies tēlniece Gaida Grundberga

Mūžībā devusies tēlniece Gaida Grundberga (29.12.1928.–07.09.2021.), kura veidojusi vairākus monumentālos ansambļus, gan daudzu iemīļoto Kumeliņu Bastejkalnā un citus radošus darbus, informēja Latvijas Mākslinieku savienības (LMS) pārstāvji.

RIXC ar plašu programmu piedalās vienā no lielākajiem mākslas un tehnoloģiju festivāliem pasaulē - Ars Electronica

Šodien, 8. septembrī, tiek atklāts viens no lielākajiem mākslas un tehnoloģiju notikumiem pasaulē – Ars Electronica festivāls Lincā, Austrijā. Pirms pandēmijas festivāls pulcēja teju 100 000 apmeklētāju, taču jau otro gadu gandrīz visa festivāla programma norisinās tiešsaistē – tā ir unikāla iespēja sekot līdzi plašajai innovatīvajai digitālās mākslas un radošo tehnoloģiju programmai, kas ierasti bija pieejama tikai klātienes apmeklētējiem.