Laika ziņas
Šodien
Sniegs

Māksla

LMA būs apskatāma studentu veidota izstāde Bez vārdiem

No 28. septembra Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) maģistra un bakalaura programmu studenti no Glezniecības apakšnozares - Ansis Rozentāls, Kristaps Priede un Reinis Bērziņš, Keramikas apakšnozares - Kristīne Nuķe Panteļejeva, un Scenogrāfijas apakšnozares - Ilmārs Šterns, aicina uz izstādi Bez vārdiem, informēja akadēmijas pārstāve Linda Indriksone.

Iztēles formu paplašināšana © DIENA

Lietuviešu mākslinieki Nomeda un Ģedimins Urboņi, kuri piedalās festivālā Survival Kit 9, cenšas saprast kosmosa loģiku ne tikai no cilvēces perspektīvas.

Radisson Blu Hotel Latvija varēs aplūkot instalāciju par Irbenes radioteleskopu

Rīgā, Radisson Blu Hotel Latvija telpās no 18. līdz 21. septembrim Eiropas Planetārās zinātnes kongresa ietvaros varēs aplūkot Jauno mediju kultūras centra RIXC videoinstalāciju RT-32. Akustiskās telpas laboratorija par Irbenes radioteleskopa vēsturi un mākslinieku eksperimentiem ar radioastronomiju, informēja RIXC pārstāve Anna Babre.

Ko dara Timo Totsa sarkanā poga © DIENA

Igauņu mākslinieka mīlestība pret interaktīviem mehānismiem, dažādu laiku pretstatījumiem un dramatiskiem izgaismojumiem ir pieprasīta dzimtenē un starptautiski.