Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Māksla

Zināmi Rīgas Fotogrāfijas biennāles balvas 2018 uzvarētāji

Rīgas Fotogrāfijas biennāles konkursa Meklējam jauno fotogrāfijā! balvu ieguvuši Diāna Tamane (Latvija), Tāvi Suisalu (Igaunija) un Kristīne Madjare (Latvija), bet speciālbalvu – iespēju izdot savu grāmatu izdevniecība NoRoutine Books piešķīra Madarai Gritānei (Latvija), informēja biennāles pārstāve Mārīte Lempa.

Oranžsārtās enerģijas lādiņš © DIENA(3)

Izstādē – procesā Devītā telpa Daiga Krūze divas dienas gleznoja uz visām virsmām divdesmit kvadrātmetru lielā telpā, ļaujot šo procesu skatīties ikvienam, kam ir digitāla ierīce ar interneta pieslēgumu

Mūžībā aizgājis metālmākslinieks Juris Gagainis

Svētdien, 12. novembrī, mūžībā aizgājis metālmākslinieks, Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) Dizaina nodaļas Metāla dizaina apakšnozares dibinātājs un profesors Juris Gagainis, aģentūru LETA informēja Latvijas Mākslinieku savienībā.

Tokijā skatāma Voldemāra Johansona personālizstāde Uncertainty Drive

Tokijā, 25. oktobrī mākslas galerijā LOK tika atklāta Voldemāra Johansona personālizstāde Uncertainty Drive, kas veidota pēc izpētes braucienā Fukušimas apgabalā ievāktajiem materiāliem un intervijām ar Japānas vadošajiem kodolzinātniekiem un aktīvistiem, informēja mākslinieka pārstāve Austra Bērziņa.

IeIelikt sirdi melnos kartupeļos © DIENA

Mākslinieks Viktors Timofejevs nesen bija viens no izstādes Baltie klīdēji dalībniekiem un atgriežas pie skatītājiem ar izstādi Kāpnes uz meloni Laikmetīgās mākslas centrā kim?