Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Māksla

No kebaba līdz hobitam un atpakaļ © DIENA

Izstāde Turp un atpakaļ. Baltijas jūras reģiona laikmetīgā māksla muzejā Kiasma Helsinkos ir stāsts par pašu Kiasma, kas pirms divdesmit gadiem sāka savu ceļojumu kā nozīmīgs Baltijas jūras reģiona centrs.

Aicina uz tikšanos ar mākslinieci Petru Baueri

Rīgas starptautiskās laikmetīgās mākslas biennāles pasākumu cikla ietvaros, sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju, tiek rīkota mākslinieces Petras Baueres (Zviedrija) lekcija Uzņemt filmas, nodarboties ar politiku, kas norisināsies šā gada 15. martā plkst.18:30, Latvijas Mākslas akadēmijas jaunajā korpusā. Uz tikšanos ar mākslinieci aicināts ikviens interesents, lekcija norisināsies angļu valodā un tā ir bez maksas.

Aprīlī sāksies festivāls Rīgas Fotogrāfijas biennāle 2018

No 5. aprīļa līdz 8. jūlijam Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros Rīgā, Liepājā, Cēsīs, Daugavpilī un Tartu norisināsies starptautisks laikmetīgas mākslas notikums Rīgas Fotogrāfijas biennāle 2018 (RFB), informēja biennāles pārstāve Signe Valtiņa.

Aukstā kara "karstā māksla" © DIENA

Brūsa muzejā Griničā Konektikutā līdz 20. maijam apskatāma izstāde, kas atspoguļo pēckara politisko saspīlējumu. Tajā izstādīti arī latviešu mākslinieku darbi.

FOTO: Johansona video darba pirmizrādei izmanto 32 tonnas ledus

Norvēģijā, Kirkenē Barents Spektakel festivāla ietvaros, februāra beigās pirmizrādīta mākslinieka Voldemāra Johansona skaņas un kino skulptūra Prombūtne, kurā izmantotas 32 tonnas ledus, informēja mākslinieka pārstāve Austra Bērziņa.