Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Māksla

Tokijā skatāma Voldemāra Johansona personālizstāde Uncertainty Drive

Tokijā, 25. oktobrī mākslas galerijā LOK tika atklāta Voldemāra Johansona personālizstāde Uncertainty Drive, kas veidota pēc izpētes braucienā Fukušimas apgabalā ievāktajiem materiāliem un intervijām ar Japānas vadošajiem kodolzinātniekiem un aktīvistiem, informēja mākslinieka pārstāve Austra Bērziņa.

IeIelikt sirdi melnos kartupeļos © DIENA

Mākslinieks Viktors Timofejevs nesen bija viens no izstādes Baltie klīdēji dalībniekiem un atgriežas pie skatītājiem ar izstādi Kāpnes uz meloni Laikmetīgās mākslas centrā kim?

Lielajā dzintarā būs skatāma Ievas un Kristapa Epneru dubultizstāde

Piektdien, 27. oktobrī plkst. 18 Liepājas koncertzāles Lielais dzintars mākslas telpā Civita Nova notiks mākslinieku Ievas un Kristapa Epneru dubultizstādes Dzīvo atmiņu jūra/Vingrinājumi atklāšana, informēja koncertzāles Lielais dzintars sabiedrisko attiecību vadītāja Elizabete Hartmane.

Dzīve antropocēna laikmetā © DIENA

No Tallinas arhitektūras biennāles, kas turpināsies līdz 27. oktobrim, šogad gandrīz pilnībā izslēgti praktizējoši arhitekti – atsevišķu ēku.

Sācies publikas balsojums par Baltijas Jauno mākslinieku

Līdz 9. novembrim notiks tiešsaistes balsojums par Baltijas Jaunā mākslinieka balvas (Baltic Young Artist Award) nominantiem, apbalvojumam šogad kandidē 75 mākslinieki, kas izglītību ieguvuši Latvijas, Lietuvas un Igaunijas mākslas akadēmijās, informēja sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Vasiļjeva.