Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā 0 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 28. februāris
Skaidrīte, Justs, Skaidra

Kriminālziņas

Vīrietis izkrāpj liepājnieces auto, bet iekrīt, braucot reibumā(4)

Piektdien Valsts policijā saņemta informācija no kādas sievietes par to, ka viņai Liepājā ir izkrāpta automašīna. Viņa internetā ievietojusi sludinājumu, ka pārdod savu automašīnu, uz ko atsaucies kāds vīrietis. Šobrīd Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess un notiek pirmstiesas izmeklēšana.

Veikalā Rīgā aizturētas trīs VUGD amatpersonas(9)

Iekšējās drošības birojs (IDB) aizturējis trīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersonas aizdomās par kukuļošanu nolūkā noslēpt ugunsdrošības normatīvo aktu pārkāpumus kādā būvniecības veikalā Rīgā, aģentūru LETA informēja IDB.

Daugavpilī par dzīvokļu zādzībām aiztur personu grupu(1)

Operatīvās informācijas pārbaudes laikā, Daugavpilī, par dzīvokļu zādzībām Rēzeknē, Jēkabpilī, Salaspilī un Rīgā, tika aizturēta personu grupa, kura ar nozagtajām mantām pārvietojās uz Daugavpili. Saistībā ar katru zādzības faktu tika ierosināts kriminālprocess. Divām no personām ir piemērots drošības līdzeklis – policijas uzraudzība. Izmeklēšana turpinās, vēsta likumsargi.

Pie vīrieša Saldus pusē uziet kontrabandas cigaretes 7000 eiro vērtībā(5)

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Saldus iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par nelikumīgu tabakas izstrādājumu uzglabāšanu ievērojamā apmērā, kur pie vīrieša automašīnā un īpašumā tika atrastas un konfiscētas 37 800 cigaretes, informē likumsargi.

Ar 10 eiro banknoti cenšas piekukuļot likumsargus(5)

6.novembrī ap pulksten 16:30 VP Ludzas iecirkņa kārtības policijas inspektori, patrulējot ar netrafaretu dienesta automašīnu Ludzas pilsētā, apturēja Mitsubishi Colt markas transportlīdzekli, kas pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu. Dokumentu pārbaudes un administratīvā pārkāpuma protokola sastādīšanas brīdī Mitsubishi vadītājs – 1952.gadā dzimis vīrietis - mēģinot piekukuļot policijas darbiniekus, dienesta transportlīdzeklī iemeta 10 eiro banknoti.

Ogrē atšķetina pirms desmit gadiem paveiktu slepkavību(7)

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes likumsargi pabeiguši izmeklēšanu un prokuratūrai nodevuši kriminālprocesu par pirms desmit gadiem Ogrē izdarītu slepkavību. Mērķtiecīga darba rezultātā šā gada aprīlī slepkavība tika atklāta un aizdomās par noziegumu tika aizturēta bojāgājušās darba kolēģe.

Audžuvecāki gadiem ilgi mocījuši vairākus nepilngadīgus bērnus(19)

Valsts policija ir pabeigusi izmeklēšanu kriminālprocesā par audžuģimenē konstatētiem nodarījumiem vairāku gadu garumā, ko vecāki vērsuši pret savā aizgādniecībā esošiem nepilngadīgajiem bērniem. Izmeklēšanā noskaidrots, ka no aizbildņu puses sistemātiski tikusi veikta fiziska un emocionāla vardarbība ilgstošā laika periodā kopumā pret astoņām nepilngadīgām personām, tostarp divas nepilngadīgās meitas cietušas no seksuālās vardarbības. Aizdomās par noziedzīgajiem nodarījumiem aizturēti abi audžuvecāki. Šī gada 24. septembrī kriminālprocess nodots prokuratūrā kriminālvajāšanas uzsākšanai, portālam Diena.lv pavēstīja VP.

Par sutenerismu Rīgā aiztur piecas personas(3)

Pagājušajā pirmdienā, 28. oktobrī, Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes amatpersonas aizdomās par sutenerismu kādā Rīgas "džentlmeņu klubā – bārā" aizturēja piecas personas. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka seksuāla rakstura pakalpojumi konkrētajā klubā tika piedāvāti ilgstošā laika posmā, portālu Diena.lv informē Valsts policijā.

Traģiskā avārijā pie Ventspils bojā gājis cilvēks(1)

Otrdienas rītā divu automašīnu sadursmē Ventspils novadā gājis bojā cilvēks, un pašlaik satiksme negadījuma vietā ir bloķēta, informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.