Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Kriminālziņas

Piededzinot ēdienu, ugunsnelaimē Rīgā cietis cilvēks

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji no kādā dzīvojamā nama Rīgā izglābuši cilvēku, kurš atradās piedūmotā dzīvoklī, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.

Vīrietis izkrāpj liepājnieces auto, bet iekrīt, braucot reibumā(4)

Piektdien Valsts policijā saņemta informācija no kādas sievietes par to, ka viņai Liepājā ir izkrāpta automašīna. Viņa internetā ievietojusi sludinājumu, ka pārdod savu automašīnu, uz ko atsaucies kāds vīrietis. Šobrīd Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess un notiek pirmstiesas izmeklēšana.

Veikalā Rīgā aizturētas trīs VUGD amatpersonas(9)

Iekšējās drošības birojs (IDB) aizturējis trīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersonas aizdomās par kukuļošanu nolūkā noslēpt ugunsdrošības normatīvo aktu pārkāpumus kādā būvniecības veikalā Rīgā, aģentūru LETA informēja IDB.

Daugavpilī par dzīvokļu zādzībām aiztur personu grupu(1)

Operatīvās informācijas pārbaudes laikā, Daugavpilī, par dzīvokļu zādzībām Rēzeknē, Jēkabpilī, Salaspilī un Rīgā, tika aizturēta personu grupa, kura ar nozagtajām mantām pārvietojās uz Daugavpili. Saistībā ar katru zādzības faktu tika ierosināts kriminālprocess. Divām no personām ir piemērots drošības līdzeklis – policijas uzraudzība. Izmeklēšana turpinās, vēsta likumsargi.

Pie vīrieša Saldus pusē uziet kontrabandas cigaretes 7000 eiro vērtībā(5)

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Saldus iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par nelikumīgu tabakas izstrādājumu uzglabāšanu ievērojamā apmērā, kur pie vīrieša automašīnā un īpašumā tika atrastas un konfiscētas 37 800 cigaretes, informē likumsargi.

Ar 10 eiro banknoti cenšas piekukuļot likumsargus(5)

6.novembrī ap pulksten 16:30 VP Ludzas iecirkņa kārtības policijas inspektori, patrulējot ar netrafaretu dienesta automašīnu Ludzas pilsētā, apturēja Mitsubishi Colt markas transportlīdzekli, kas pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu. Dokumentu pārbaudes un administratīvā pārkāpuma protokola sastādīšanas brīdī Mitsubishi vadītājs – 1952.gadā dzimis vīrietis - mēģinot piekukuļot policijas darbiniekus, dienesta transportlīdzeklī iemeta 10 eiro banknoti.

Ogrē atšķetina pirms desmit gadiem paveiktu slepkavību(7)

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes likumsargi pabeiguši izmeklēšanu un prokuratūrai nodevuši kriminālprocesu par pirms desmit gadiem Ogrē izdarītu slepkavību. Mērķtiecīga darba rezultātā šā gada aprīlī slepkavība tika atklāta un aizdomās par noziegumu tika aizturēta bojāgājušās darba kolēģe.