Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Karaliskais Putins

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
jautājums
j
Vai Pūķins ir sajucis galvā?
Skolnieciņš
S
Aleksejs Navaļnijs ir goda vīrs. Viņš ir brīvības un neatlaidības simbols. Es ļoti cienu Alekseja Navaļnija kunga drosmi paust savu viedokli. Aleksejs Navaļnijs ir visu Krievijas iedzīvotāju cilvēktiesību aizstāvis. Viņš ir kā zobens Dievietes Temīdas stingrajās rokās. Lai Dieviete Temīda svētī Alekseju Navaļniju! Lai Dievi svētī Alekseju Navaļniju! Svētīgi, Skolnieciņš [Latvju Dievu dēls]
Líga
L
1917.-1923.gada latviešu sarkanie strēlnieki palīdzēja Ļeninam organizēt sarkano teroru un nogalināt veselu krievu inteliģences slāni. Padomju vara balstās uz ebreju smadzenēm, Latvijas bajonetiem un krievu muļķiem - šāds teiciens Krievijā pastāvēja pirmajos gados pēc revolūcijas. Navaļnijs, tāpat kā Ļeņins, par savu rīcību tikai saņem no ārzemēm labu naudu. Un latvieši atkal ir šeit, lai atbalstītu kārtējo nelieti.
Skolnieciņš
S
Líga, kāpēc Tu nomelno Alekseju Navaļniju? Kālab Tu glorificē pašreizējo Krievijas Federācijas valdību ar Vladimiru Putinu priekšgalā? Manuprāt, Vladimirs Putins ir nelietis, jo viņa valdīšanas laikā Krievija uzbruka Ukrainai un okupēja Krimu. Líga, kamdēļ Tu neraksti par Kremļa kliķes noziegumiem pret savu tautu, bet nodirs Alekseju Navaļniju? Líga, Tev brīvdomīgi cilvēki neļauj naktīs gulēt, vai ne? Novēlu Aleksejam Navaļnijam visu to labāko! Lai Dieviete Temīda svētī Alekseju Navaļniju!!! Ar Dievietes Temīdas svētību, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš #demokrātija #brīvība #taisnība #Temīda
  • 3
  • 0
Skolnieciņš
S
Visos ziņu portālos zem rakstiem par Alekseju Navaļniju ir netipiski daudz komentāru. Tik daudz negatīvu, zemisku un žultainu komentāru, ka pat komentāru sadaļu lasīt negribas. Var redzēt, ka Kremļa troļļi darbojas. Alekseju Navaļniju sistemātiski zākā, izsmej, apmelo un aplej ar dubļiem. Daži komentētāji nemāk vai arī nespēj novērtēt demokrātiju un tās labumus. No kurienes cilvēkos ir tāds naids? No kurienes ir tāds verdziskums un slimīga velme izdabāt Kremlim?
vot tā
v
Putins ir teicams savas valsts prezidents, ne tāds perdelis, parodija kā mūsējais
Skolnieciņš
S
Vot tā, tad kāpēc Krievijā minimālā alga ir 12 350 rubļu, bet pie mums 500 eiro?
  • 3
  • 3
lūk šitā
l
Kurš ir jūsu, latvijecu, perdelis ? pediņš ušaks vai ?
  • 2
  • 4
Latvju puika
L
Karikatūrists nav ņēmis vērā, ka vecais perdelis glāzi labajā rokā vairs nav spējīgs noturēt. Un vīnu kremļa vetārsts ir stingri aizliedzis.
Miķelis
M
Ja šis sapuvušais pūpēdis netiks novākts ar Novičoku, būs interesanti vērot kur viņš spruks?
Oma
O
Es ceru ka tavā komentārā Pūķins ir tas "sapuvušais pūpēdis". Ja gadijumā tu to attiecini uz Navaļniju, tad tu esi viens krievnacistu trollis.
  • 2
  • 2
zane
z
To video var noskatīties iekš YouTube! Ļoti izsmelošs un skaidri parāda kā Pūķins at savu bandu ir izzaguši Krieviju. Var redzēt ka tas ilgi vairs nevarēs tā turpināties, jo drīz novēdīs līdz Impērijas sabrukšanai. Pārsmējos kad parādija kā Pūķins ir spiests padarīt bagātas ari savas mīļākās draudzeņu mātes, un Pūķina ārlaulības bērnus. Vienalga ka viņš izrādās ticīgs un mērcējās ālinģī, Impērija ap viņu jau ir sākusi sabrukt.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli


Infografikas

Vairāk Infografikas


Karikatūrista skats

Vairāk Karikatūrista skats