Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Uz veikalu pēc sīkumiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
....
.
Jāpirkrīt, ka statistika izklausās mazliet uzpūsta. Pats dzīvoju mājas 2. stāvā, kurai pāri ielai ir veikals. Vienīgais, kam leduskapi izmantoju ir aliņa atdzesēšana.. Pārējo var ievākt 5 minūtēs.
Arik Nippel
A
Uz veikalu iet tikai pēc alkohola un lubrikanta.
voila
v
ļoti raksturīgi! reizēm šķiet, ka pie kases priekšā stāvošais baro veselu armijas rotu. Saprotams, ka visai ģimenei un katru dienu arī neiet iepirkties, bet, vienalga no tā kvantuma 1/4 ieiet misenē pa taisno. Dažreiz skumji noskatīties, ka aiz piekrautajiem ratiem kā nākošā stāv meitene ar vienu šokolādes sieriņu ...veikaliem vajadzētu par to padomāt...
Aivars
A
Jā, veikaliem vajag aizliegt veikt pirkumus kas pārsniedz, piemēram, 40 EUR robežu. Un tie kas pērk vienu šokolādes sieriņu, tiem otrs pa velti.
  • 1
  • 0
Etiķis
E
Neticu šai statistikai. Lielākā daļa no ārā izmestiem produktiem vispār līdz pircējiem nenonāk Piesauktajā apjomā ir iekļauti tie produkti, kuri tiek izņemti no pārdošanas, kā nelietojami, jo beidzies to realizācijas termiņš. Tā kā tirgotājam ir vieglāk pacelt produkta cenu, lai jau iepriekš zinot to, ka daļa netiks iztirgota un tiks norakstīta, tad nekādi zaudējumi no tā neceļas. Praktiski šie visi produkti, kuri tiek norakstīti, ir vēl lietojami. Un cik dzirdēts, tad vēl neviens bomzis nav atdevis galus, lietojot uzturā šādus produktus. Maan kādreiz nācies saskarties ar parazītiem miltos vai putraimos, bet kopš visi šādi produkti tiek glabāti aizvākotās stikla burkās, problēmu nav. Kādreiz gadijās, ka parādās pelējums maizēi, bet šo problēmu jau sen risinu, glabājot maizi ledusskapī. Tā ka problēmas esamība tiek meklēta pavisam aplamā stūrī.
Miltukode
M
Tārpi miltos iemetās tāpēc, ka milti pie Tevis nonāca jau inficēti. Esmu redzējis tārpus arī šokolādes konfektēs(!). Maizi turēt l-skapī ir pareizi. Es pat sasaldēju pāris kukulīšus, lai nav bieži jābrauc uz veikalu. Ja pērkot preces, lieto smadzenes tam, kam tās ir paredzētas, tad jāizmet ir tikai kartupeļu mizas.
  • 8
  • 0
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Ar apstulbinošām reklāmām iemāna cilvēkiem nevajadzīgus pirkumus un pēcāk visi brīnās pie atkritumu urnām!!!!!!!!!!!
Meli
M
Neticu. Ja uz 2 cilvekiem, pārim, dienā aiziet 10 eur minimums pārtikai. Mēnesī 300 eur... Nekas pat pāri nepaliek ko izmest. Tātad caurmērā latvijā pērkās pa 15 eur dienā, pēctam 5 eur nopirktās pārtikas dienā ārā izmet? Pie Latvijas ienākumu līmeņa. Nav taisnība.
Neesmu robots
N
10 euro dienā uz 2 cilvēkiem. Jomajo, lidiņā pat lētāk.
  • 2
  • 2
einars
e
Nu nerēķiniet visu ar kaut kādu primitīvu matemātiku un nevispāriniet to ienākumu līmeni. Cilvēki pelna(un ne jau visi tikai minimumu), piepelnās, pārdod savas kustamās un nekustamās lietas.. Daži pat kaut ko uzkrāj. Tas - no vienas puses. No otras - patērētāju sabiedrības locekļu ieradumi un ēšanas kults. Viena pavārgrāmata pēc otras, reklāmas - atlaides, trakās dienas, pērciet utt, par receptēm un ēdienu īpašību apspriešanu internetā vispār nerunāsim. Protams, ne viens vien pārtiku pērk vairāk, nekā spēj izlietot, arī manu paziņu vidū.
  • 4
  • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli

Forevers

Vīruss desu fabrikā! Gaļas pārstrādes uzņēmumā Forevers konstatēti uzreiz 19 saslimšanas gadījumi ar Covid-19. Uzņēmums apliecina, ka pārtikas produkti ir veselībai droši un ar to starpniecību Cov...

Infografikas

Vairāk Infografikas


Karikatūrista skats

Vairāk Karikatūrista skats