Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā -6 °C
Sniega pārslas
Ceturtdiena, 30. novembris
Andrejs, Andrievs, Andris

Mēness aptieka ir mīlētākais zīmols farmācijas nozarē

Mēness aptieka nemainīgi ir viens no iecienītākajiem zīmoliem, ko savā ikdienā izvēlas Latvijas iedzīvotāji, un 2023. gadā jau 11. reizi Brand Capital dzīvesstila pētījuma vēsturē tas atzīts par mīlētāko zīmolu farmācijā.

Aptaujā 45,7 % respondentu norāda,  ka tieši šī zīmola piedāvājumu izmantojuši pēdējā mēneša laikā, kā arī procentuāli lielākais skaits (26,01 %) atzīst “Mēness aptieku” par drosmīgu, komunikācijā atšķirīgu un kvalitatīvāko zīmolu savā nozarē.

“Mēness aptiekas” valdes priekšsēdētāja Vilma Druliene: „Latvijas iedzīvotāju mīlestības apliecinājums mūsu zīmolam sniedz vislielāko gandarījumu, un par to no sirds pateicamies. Mēs izjūtam, cik nozīmīgs un pamanīts ir katrs solis “Mēness aptiekas” attīstībā. Mūsu farmaceitu profesionālā izaugsme, zināšanas, mūsu komandas darba pilnveide ir pamatu pamats, lai pilnvērtīgi rūpētos par mūsu klientiem, un šajā ziņā mēs turpinām augt. Mūsu piedāvājuma klāsts aizvien papildinās, turklāt kopā ar partneriem atbildīgi ir izdevies realizēt vērienīgu lojalitātes programmu “Veselība”, kas izmantojama vairāk nekā 350 veselības iestādēs Latvijā. Esam uzlabojuši darba vidi un mūsdienīgākā veidolā no jauna atvēruši klientiem un darbiniekiem ērtākas rekonstruētās aptiekas. Apzināmies atbildību, ko rada augstais novērtējums, un Latvijas iedzīvotāju veselības vārdā aizvien meklēsim jaunus risinājumus, kā zīmola veikumu pilnveidot.”

Strauji attīstās interneta “Mēness aptiekas” pakalpojumi, kam ir vērojams ļoti augsts iedzīvotāju pieprasījums. “Mēness aptieka” ir Latvijas Paralimpiskās komitejas ģenerālsponsors un atbalsta bērnu un jauniešu parasporta attīstību Latvijā, esot līdzās daudzveidīgās aktīva dzīvesveida norisēs. “Mēness aptiekas” farmaceiti ir kļuvuši par veselības vēstnešiem, kas dalās profesionalitātē un zināšanās dažādās izglītojošās programmās, līdzdarbojoties mediju satura veidošanā un pasākumos, atbalstot veselīgu, aktīvu dzīvesveidu. “Mēness aptiekas” farmaceiti ikreiz atgādina, ka rūpes par veselību ir arī katrā ikdienas solī.

Rezultātus nosaka Baltijas iedzīvotāji, balstoties uz “Brand Capital” dzīvesstila pētījumu. Zīmoli tiek izcelti vairākās kategorijās, tai skaitā Mīlētākais, Za­ļākais, Cilvēcīgākais zīmols un citi. Izpētē aptaujāti 3 028 respondenti. Izpētes laiks: 2023. gada jūnijs, jūlijs.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kā pārziemot bez traumām

Sniega kupenas, slidenas ietves, aktivitātes dabā – ziemā ir tik daudz riska momentu, kad iespējams gūt traumu! Sasitums, ja vien nav cietusi galva, protams, ir salīdzinoši maza problēma, taču ziema...

Veselība

Vairāk Veselība


Dārza Diena

Vairāk Dārza Diena


Senioru Diena

Vairāk Senioru Diena


Dienas padomi

Vairāk Dienas padomi


Būve un interjers

Vairāk Būve un interjers


Cits

Vairāk Cits