Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +4 °C
Daļēji apmācies
Pirmdiena, 26. februāris
Mētra, Evelīna, Aurēlija

FOTO: Atklāj NRC Vaivari filiāli Rīgā

Ceturtdien, 26. aprīlī, darbu sāk Nacionālā rehabilitācijas centra (NRC) Vaivari Ambulatorās rehabilitācijas klīnika Rīgā. Šis ir nozīmīgs notikums rehabilitācijas centram, jo tagad NRC Vaivari speciālistu konsultācijas un rehabilitācijas pakalpojumi kļūs pieejamāki galvaspilsētas un tās apkārtnes iedzīvotājiem, norādīts medijiem izplatītajā paziņojumā.

Jaunajā NRC Vaivari Ambulatorajā rehabilitācijas klīnikā tiek gaidīti bērni un pieaugušie, kuriem nepieciešama ambulatora rehabilitācija. Klīnikā tiks realizēta pēctecīgas rehabilitācijas koncepcija tiem pacientiem, kuri saņēmuši stacionārās rehabilitācijas pakalpojumus Vaivaros un kuriem ir jāturpina ambulatora atveseļošanās. Tādējādi NRC Vaivari pietuvojas pacientiem un nodrošina ērtāku pieeju rehabilitācijas programmas turpinājumam arī pēc komplicētā akūtā perioda, kas aizvadīts NRC Vaivari stacionārā.

"Pabeidzot ārstēšanās un rehabilitācijas posmu stacionārā, pacientam jāsniedz skaidrs priekšstats par tālākās atveseļošanās plānu. Rehabilitācijas procesa efektivitātē nozīme ir gan savlaicīgumam gan pēctecībai. Pacienti pēc smagām saslimšanām un traumām, saņem specializētu kompleksu rehabilitāciju subakūtā etapā stacionārā režīmā Jūrmalā. Beidzot stacionāro rehabilitācijas programmu, pacients dodas uz savu mājvietu un nereti ir jāturpina ambulatora rehabilitācija. Būtiski, ka esam paplašinājuši rehabilitācijas iespējas iedzīvotājiem, nodrošinot mūsu speciālistu profesionālu atbalstu nu jau citā režīmā un intensitātē tuvāk pacienta dzīves vietai. Ambulatorajā klīnikā paplašinās iespējas dinamiski sekot pacienta sasniegtajam progresam un veikt nepieciešamās rehabilitācijas plāna korekcijas. Vaivaru klīnika ir arī tā vieta, kur nostiprināt savu ķermeni dažādām fiziskām aktivitātēm, lai izvairītos no savainojumiem. Īpaši gribu atzīmēt iespēju nostabilizēt savu "ķermeņa asi" izmantojot jaunākās tehnoloģijas," norāda NRC Vaivari vadītāja Anda Nulle.

Klīnikā Rīgā pacientiem tiks piedāvāta lielu daļa to rehabilitācijas programmu, kas tiek realizētas arī Jūrmalā. Rīgā būs nodrošinātas funkcionālo speciālistu nodarbības, izmantojot unikālas rehabilitācijas tehnoloģijas, tostarp arī ar virtuālo realitāti un atgriezeniskās saites terapiju balsta un kustību, līdzsvara un rokas treniņiem, kā arī fizikālās procedūras, robottehnoloģiju pieejamība, ārstnieciskās masāžas, programmas bērniem, grūtniecēm, senioriem un fizisko spēju nostiprinošas programmas un daudzas citas.

Investīcijas ambulatorā centra izveidei Rīgā veiktas no NRC Vaivari pašu līdzekļiem.

NRC Vaivari pēdējo gadu laikā ir veiktas investīcijas infrastruktūras attīstībai no dažādiem finansējuma avotiem, kā arī tiek plānots vēl ieguldīt ap diviem miljoniem eiro, nodrošinot augstākā līmeņa medicīnisko, tehnoloģisko un profesionālo bāzi valstī.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Veselība

Vairāk Veselība


Dārza Diena

Vairāk Dārza Diena


Senioru Diena

Vairāk Senioru Diena


Dienas padomi

Vairāk Dienas padomi


Būve un interjers

Vairāk Būve un interjers


Cits

Vairāk Cits