Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Dzeguzīte par godu albuma izdošanai 23.martā rīko koncertu

Sestdien, 23.martā klajā nāks jauns bērnu vokālās popgrupas Dzeguzīte dziesmu albums Lidojums ar gaisa balonu, kurā iekļautas piecpadsmit jaunas Maestro Raimonda Paula dziesmas ar Guntara Rača vārdiem. Albuma izdošana tiks atzīmēta ar lielkoncertu 23.martā, plkst.16.00, Splendid Palace, Rīgā.

Šoreiz bērni ir vairāk domājuši ne vien par dziedāšanu, bet arī par kustībām – viņiem palīgā nākusi horeogrāfe Ieva Rudzīte, kā arī skatuves noformējumu (scenogrāfs Juris Gals).

"Es ļoti priecājos par šo darbu un esmu bezgala gandarīts par iespēju strādāt ar Maestro un rakstīt dziesmas Dzeguzītei. Mūsu sadarbība savulaik tieši ar to arī sākās. Tagad mani nepamet līdzīgas sajūtas kā toreiz, kad radījām dziesmas, no kurām vairākas jau kļuvušas par šī žanra klasiku un kuras dzied kā mazi, tā lieli. Šķiet, ka mums ir vēlreiz izdevies radīt 15 dziesmas, kuras darīs bērnu un viņu vecāku dzīvi krāsaināku. Paralēli šim albumam gatavojam arī apjomīgu nošu izdevumu, kurā būs atrodamas mūsu, kopīgi ar Maestro rakstītaš dziesmas, tostarp arī visas šajā albumā atrodamās. Un fakts, ka albumā būs pieejami arī dziesmu instrumentālie pavadījumi, darīs daudzu vokālo pedagogu dzīvi vienkāršāku," pauda G.Račs.

Albumu producējis pats Maestro Raimonds Pauls, piedaloties bundziniekam Mārim Briežkalnam un skaņu inženierim Mārim Lācim. Jaunā plate ierakstīta un miksēta Latvijas Radio studijā. Albumā būs atrodami arī visu dziesmu instrumentālie pavadījumi un dziesmu teksti.

Albuma vāku zīmējusi māksliniece Agija Staka, bet dizainu veidojis Guntars Ošenieks.

Kā zināms, bērnu vokālais ansamblis Dzeguzīte jau vairāk kā 40 gadus priecē mazus un lielus klausītājus gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. 

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Interesanti

Vairāk Interesanti


Receptes

Vairāk Receptes


Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki


Notikumi

Vairāk Notikumi


Cits

Vairāk Cits


Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas


Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko