Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Albums

Grupa Labvēlīgais Tips publicē hīta Lai jauno versiju

Šonedēļ nāk klajā grupas Labvēlīgais Tips hīta Lai jaunā versija. Nākamgad kopš šīs dziesmas tapšanas apritēs divdesmit gadi, un tā bija iekļauta grupas albumā Tipa labākās dziesmas, kas tika izdots 1999. gadā.

Ozols izdod albumu Neona Pilsēta

Pirmdien, 12. novembrī, mūzikas straumēšanas platformās ir nonācis latviešu hip-hop izpildītāja Ozola sestais studijas albums Neona Pilsēta.

Grupa Enhet Fonoklubā atzīmēs 12 gadu jubileju

30.martā plkst.20.00 metalcore apvienība Enhet Cēsu Fonoklubā atzīmēs savu 12.dzimšanas dienu un prezentēs savu jauno albumu Keep It Clear. Kopā ar mūziķiem uz skatuves kāps arī apvienība no Somijas Khroma, pašmāju hardcore grupa _Spit It Out _un dīdžejs Artis Dvarionas.

Grupa Enhet atzīmēs jubileju un izdos jaunu albumu

30.martā plkst.20.00 metalcore apvienība Enhet Cēsu Fonoklubā atzīmēs savu 12.dzimšanas dienu un prezentēs savu jauno albumu _Keep It Clear. _Kopā ar mūziķiem uz skatuves kāps arī apvienība no Somijas Khroma, pašmāju hardcore grupa _Spit It Out _un dīdžejs Artis Dvarionas.

Ēriks Kleptons izdevis jaunu plati Old Sock

Leģendārais mūziķis un ģitāras virtuozs Ēriks Kleptons nācis klajā ar jaunu plati Old Sock. Diskā iekļautas divas jaunas kompozīcijas Every Little Thing un Gotta Get Over, kā arī dažādos mūziķa dzīves posmos radītās dziesmu versijas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide