Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Latvijas sportisti kopā ar SMScredit.lv nogādā 1500 maltītes Slokas dzīvnieku patversmei

Vasarai iesākoties, no 3. līdz 7. jūnijam sociālo tīklu vietnē Facebook norisinājās SMScredit.lv un 4finance Labie darbi labdarības kampaņa, kuras laikā lietotāji, daloties ar kampaņas ierakstu, varēja nodrošināt vienas maltītes iegādi Slokas dzīvnieku patversmes iemītniekiem. Kampaņas gaitā, pateicoties sabiedrības lielajai atsaucībai, ar sekotāju palīdzību tika savāktas 1500 maltītes, kuras tika nogādātas Slokas dzīvnieku patversmē, portālu Diena informē akcijas veidotāji.

Turpinot ikgadējo tradīciju, arī šogad SMScredit.lv un 4finance Labie darbi aicināja sniegt atbalstu kādai no Latvijas dzīvnieku patversmēm. "Mēs redzam to, ka ne tikai sabiedrība, bet arī mūsu darbinieki un atbalstītie sportisti ar lielu interesi un aktivitāti iesaistās labdarības kampaņās, kurās tiek sniegta palīdzība dzīvnieku problēmu risināšanai. Savāktie līdzekļi tiek izmantoti tam, lai patversmes iemītnieki pēc iespējas labākos apstākļos varētu sagaidīt savus īstos saimniekus un nonākt mājās. Šoreiz tās ir dzīvniekiem vitāli nepieciešamas, veselīgas un daudzveidīgas maltītes," stāsta AS 4finance izpilddirektors Gvido Endlers.

"Ik dienu patversmē nonāk suņi un kaķi ar skumjo stāstu aiz muguras, kuri dažādu apstākļu dēļ palikuši bez siltām mājām un cilvēku mīlošā pieskāriena. Bet mūsu spēkos ir dalīties sirds siltumā un padarīt šī stāsta turpinājumu daudz labāku," ar šādu ziņu kampaņu sociālajos tīklos aizsāka šķēpmetēja Madara Palameika, kurai šī tēma arī ir tuva, jo pašai mājās mitinās četrkājainais draugs. Pēc kampaņas ziņas publicēšanas, tā guva lielu sekotāju atsaucību un pavisam īsā laikā izdevās savākt 1500 maltītēm ekvivalentu ziņu skaitu.

Šogad SMScredit.lv un 4finance Labie darbi labdarības kampaņā iesaistījās ne tikai sabiedrība un uzņēmuma darbinieki, bet arī uzņēmuma atbalstītie sportisti.18. jūnijā SMScredit.lv kolektīvs kopā ar pludmales volejbolistiem Aleksandru Samoilovu un Jānis Šmēdiņu patversmei nogādāja pārtikas iepakojumus.

"Bērnībā man mājās bija kaķis, tagad mums ir suns, es apzinos to, ka tā ir liela atbildība un dzīvnieks ir daļa no ģimenes. Priecājos, ka arī šodien, pateicoties mūsu atbalstītājiem SMScredit.lv, ir iespēja izrauties no ikdienas steigas, treniņu procesa un atbraukt uz patversmi apraudzīt un izvest pastaigā suņus," pauž Aleksandrs Samoilovs.

"Redzot to, ka bez saimniekiem palikušo dzīvnieku skaits patversmēs nesamazinās, arī mēs ar Aleksandru vēlamies aicināt citus nepalikt malā. Ne vienmēr nepieciešams finansiāls atbalsts vai mantisks ziedojums, patversmē noder arī kāda palīdzīga roka un dzīvnieki vienmēr priecāsies par iespēju iziet garākā pastaigā," aicina Jānis Šmēdiņš.

Šobrīd Slokas dzīvnieku patversmē mitinās 24 suņi un 50 kaķi. Slokas dzīvnieku patversmes pārstāvis Oskars Millers norāda, ka ar piešķirto Slokas pašvaldības finansēju, pašu darbinieku un sabiedrības ziedojumiem diemžēl nepietiek, lai spētu nodrošināt visas dzīvnieku vajadzības, tāpēc katrs ziedojums ir nozīmīgs. "Vēlos pateikt milzīgu paldies visiem, kas iesaistījās labdarības kampaņā, sarūpētais ziedojums nodrošinās maltītes 3 mēnešiem. Paldies arī AS 4finance darbiniekiem, kuri papildus sociālajai kampaņai bija sarūpējuši ne tikai papildus ziedojumu maltītēm, bet arī vilnas segas un pledus."

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Interesanti

Vairāk Interesanti


Receptes

Vairāk Receptes


Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki


Notikumi

Vairāk Notikumi


Cits

Vairāk Cits


Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas


Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko