Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -4 °C
Apmācies
Pirmdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs

Dzīvnieku patversmes

Aicina ziemā palīdzēt suņiem - senioriem

Sākoties ziemai, biedrība Ar sirdi delnā aicina iepazīties ar suņiem – senioriem Rouzu un Pirātu, kuri biedrības aprūpē nonāca pirms sešiem gadiem no kāda dārziņu kooperatīva Ventspilī. Viņi ir vieni no senioriem, kuriem īpaši smagi klājas tieši ziemā, tāpēc ar akcijas Dāvāsim siltumu opīšu sirsniņām starpniecību biedrība aicina ikvienu iesaistīties, lai sagādātu šiem suņiem iespēju pavadīt vecumdienas komfortablos apstākļos.

Ulubele ziedojumu apjoms kritiski sarucis. Aicina iesaistīties uzņēmējus!

Ulubele ir lielākā patversme Latvijā, kas sniedz drošu patvērumu gan pašmāju pazudušajiem un pamestajiem dzīvniekiem, gan arī Ukrainas kara bēgļiem – suņiem. Šobrīd līdz ar Covid-19 pandēmiju, tai sekojošo karu Ukrainā un energoresursu krīzi ir krasi sarucis ziedojumu apjoms – tas samazinājies par vairāk nekā 50%, salīdzinot ar periodu pirms diviem gadiem. Līdz ar to rūpes par šobrīd patversmē mītošajiem teju 500 dzīvniekiem ir būtiski apgrūtinātas.

Rudens talka Ulubelē jau septīto gadu vieno brīvprātīgos kopīgajam darbam dzīvnieku labā

Kā gājputni, sajūtot pirmās aukstās vēsmas, dodas uz siltajām zemēm, tā brīvprātīgie dodas uz dzīvnieku patversmes Ulubele rudens talku, lai palīdzētu sakopt un sagatavot ziemai ķepaiņu mītnes. Rudens talka Ulubelē, kas šogad 17. septembrī notikusi jau septīto reizi, ir kļuvusi par labu tradīciju gan organizatoriem, gan brīvprātīgajiem, gan arī pašiem patversmes iemītniekiem, kuri vienmēr ar nepacietību gaida apmeklētājus. Šogad talkā piedalījās teju simts brīvprātīgie, kuru vidū bija arī Dukuru ģimene – Martins un Tomass Dukuri ar tēvu, leģendāro treneri Daini Dukuru, kā arī citi Latvijas skeletonistu komandas pārstāvji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide