Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā -5 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 3. decembris
Raita, Jogita, Evija

Ziedojumi

FOTO: Ukrainas Neatkarības dienai veltītā izsolē saziedoti vairāk nekā 72 000 eiro Tviterkonvojam

25. augustā par godu Ukrainas Neatkarības gadadienai norisinājās labdarības brokastis un izsole. Kopā izsolīja 25 ekskluzīvas lotes, ko ziedoja Ukrainas un Latvijas sportisti, mūziķi un sabiebrībā zināmas personas. Kopumā saziedoti 72 009 eiro, kas ar ziedot.lv atbalstu tiks novirzīti labdarības organizācijas Agendum fondā plašāk zināmam kā Tviterkonvojs.

Fonds Uzņēmēji mieram uzsāk jaunu ziedojumu kampaņu Bez tevis nav uzvaras!

Fonds Uzņēmēji mieram aicina Latvijas uzņēmumus un ikvienu Ukrainas atbalstītāju piedalīties ziedojumu kampaņā Bez tevis nav uzvaras!, lai nodrošinātu 500 000 eiro lielu ziedojumu Ukrainas aizsardzības spēku stiprināšanai. Ziedojumi tiks vākti labdarības koncerta Veltījums Ukrainai ietvaros.

FOTO: Uz Ukrainu dosies pirmā Latvijā ražotas militārās tehnikas krava, kas iegādāta par iedzīvotāju ziedojumiem

Pērn uzsāktās Ziedot.lv kampaņas Labas ziņas ietvaros 25. janvārī svinīgā pasākumā, klātesot aizsardzības ministrei Inārai Mūrniecei, Ukrainas vēstniekam Latvijā Oleksandram Miščenko un Ukrainas Bruņoto spēku pārstāvjiem, uz Ukrainu nosūtīta pirmā Latvijā ražotas militārās tehnikas krava – 9 kvadracikli un 9 īpaši pielāgotas kaujas platformas, kā arī 4 militārie skrejriteņi ar kopējo vērtību 323 148,30 eiro. Tie ir Latvijas sabiedrības ziedojumi, kas pārtapuši reālā un praktiskā palīdzībā.

Bērnu slimnīcas fonds aicina piedalīties projektā Piepildi bērna sapni hroniski slimu bērnu atbalstam

No pērnā gada 30. decembra Bērnu slimnīcas fonda (BSF) interneta vietnē, pateicoties uzņēmuma Roche Latvija atbalstam, atvērta jauna sadaļa Piepildi bērna sapni, kas aicina sabiedrību iesaistīties, lai atbalstītu un iepriecinātu hroniski slimus Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) pacientus. Vietnē iespējams gan ziedot, gan pieteikties bērna sapņa piepildīšanai, kā arī pieteikt jebkura Bērnu slimnīcas hroniskā pacienta sapni.

Valsts policija nodos vēl 15 automašīnas policistiem un karavīriem Ukrainā

Valsts policija pēc savas iniciatīvas, kā arī izvērtējot saņemto palīdzības pieprasījumu no Ukrainas, radusi iespēju nodot bez atlīdzības Ukrainas valsts iestādēm – Ukrainas Nacionālajai policijai, Ukrainas Aizsardzības ministrijai un Ukrainas Nacionālās Gvardes uzdevumu vienībai vēl 15 Valsts policijas transportlīdzekļus. Šajā reizē uz Ukrainu tiks sūtīta laiva ar piekabi, Setra autobuss ar 45 vietām, kā arī 13 vieglās automašīnas.

Mikrotīkls 2022.gadā ziedojis vienu miljonu eiro RTU

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Attīstības fonds 2022.gadā saņēmis vienu miljonu eiro lielu ziedojumu no Latvijas datortīklu aprīkojuma ražotāja SIA Mikrotīkls, aģentūru LETA informēja RTU Sabiedrisko attiecību departamenta komunikācijas projektu vadītāja Lāsma Vaivare.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide