Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

FOTO: Fonokluba skatuvi pārņem nekvalitatīvās mūzikas censoņi

Turpinot nu jau deviņus gadus ilgušo tradīciju, Cēsu _Fonoklubs- jauno gadu iesāka ar Nekvalitatīvās mūzikas nakti, kas pulcējusi prāvu pulku mūziķu un klausītāju - 5. janvārī Cēsu kluba skatuve kļuva par eksperimentālu platformu gan pieredzes bagātiem mūziķiem, gan tādiem, kuri citos apstākļos uz skatuves dēļiem nekāptu. Nekvalitatīvās mūzikas nakts pulcēja deviņas muzikālās apvienības, performancēm skanot vienai pēc otras līdz agrai rīta stundai, portālu Diena.lv informēja kluba pārstāvji.

Pasākumu atklāja akustiskais dziesminieks Grautiņš, kam sekoja grupa Šmitmaster un dziesminieks Zaķis. Noslēpumainākie vakara viesi bija grupa Love Machine, kuras dalībnieki savu identitāti neatklāja visa priekšnesuma garumā.

Par nakts spilgtāko momentu burtiskā ziņā kļuva grupa Kabanos, kas bija sagatavojusi īpaši šim vakaram veidotu gaismu šovu, savukārt kuplāko pūli pulcēja populārā repera Šalle kovergrupa, kuras sastāvā uz skatuves kāpa iepriekš publiski neizziņotais pasākuma viesis - Latvijā labi pazīstamais reperis Edavārdi.

Vakara otrajā pusē par muzikālo noformējumu gādāja Duets Sandra, kā arī pasākuma veterāni – Sems un Prērijas kaucēji, kuri pasākumā ir uzstājušies teju visus gadus. Nekvalitatīvās mūzikas nakti noslēdza pasākuma koncepta vaininieki – grupa Šņegūži, kas aicināja pievienoties muzicēšanā arī kluba apmeklētājus.

"Vakars tika aizvadīts uz ļoti pozitīvas nots – katru gadu no jauna atgādinām sev, cik lieliska humora izjūta un pašironijas deva piemīt visiem šīs nakts dalībniekiem un tās apmeklētājiem," pastāstīja viens no grupas Šņegūži radītājiem Mārtiņš Brants. "Jo ilgāk spēlē kādu instrumentu, jo lielāka vēlme ir pamēģināt ko jaunu un neierastu. Nekvalitatīvajā mūzikas naktī mēs varam bez sirdsapziņas pārmetumiem par kvalitāti izpausties veidos, kādos ikdienā uz skatuves nevarētu," stāsta Mārtiņš, kurš pats ir basģitārists jau teju 20 gadus.

Tuvākie dzīvās mūzikas koncerti Fonoklubā ir sagaidāmi šajā piektdienā, kad uzstāsies grupa What Awaits Us no Somijas, 18. janvārī, kad uz skatuves kāps pašmāju apvienības PND un All Day Long, kā arī grupas Dzelzs vilks koncerts 23. februārī.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Zirnis joko - 18.09.2020.

Grūti būt sievietei! Kamēr izlien no dušas, kamēr ar visiem krēmiem sasmērējies, skat – jau trīsdesmit.

Interesanti

Vairāk Interesanti


Receptes

Vairāk Receptes


Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki


Notikumi

Vairāk Notikumi


Cits

Vairāk Cits


Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas


Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko