Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +7 °C
Skaidrs
Svētdiena, 3. marts
Tālavs, Tālis, Marts

Gaismas pastaiga “Ziemas gaismas dārzs.Trejdeviņi.” aicina uzņēmumus un draugus uz Saulgriežu svinēšanu ar Saulgriežu gardumiem.

Pastaiga "Ziemas Gaismas dārzs. Trejdeviņi.” šogad aicinās ikvienu - gan mazu, gan lielu, ceļojumā brīnumu pasaulē - dosimies pazemē, cīnīsimies ar mošķiem, minēsim mīklas, klausīsimies kā Saulgriežos dzied bites, iestādīsim brīnumpupu un ieraudzīsim maģisku pasauli krāsainā pastaigā.


Šajā ziemā pirmo reizi "Ziemas Gaismas dārzs" piedāvā uzņēmumiem, kolēģiem, draugiem, ģimenēm – lieliem un maziem – kopā izstaigāt gaismas pastaigu gida pavadībā, sasildīties ar siltiem dzērieniem un gardiem ēdieniem, minēt mīklas, klausīties pasakas un iegrimt aizraujošā piedzīvojumā.
Draugus, darba kolēģus, klases un kursa biedrus gaidīs gan ekskursija ar gidu, gan laimes liešana no bišu vaska, gan trejdeviņi ēdieni un dzērieni un iespēja sasildīties atsevišķā telpā - Ziemas Gaismas dārza namiņā.
Katru vakaru, kad būs atvērts “Ziemas Gaismas dārzs”, Lielajā trejdeviņu pastaigā (2 stundas un 40 minūtes) būs iespējams doties plkst. 17.00 un 18.45, savukārt Mazajā trejdeviņu pastaigā - plkst. 17.00, 19.00 un 20.30. Tāpat iespējams atsevišķi nomāt tikai Ziemas Gaismas dārza namiņu - lai pasniegtu dāvanas un sasildītos ar trejdeviņiem ēdieniem un dzērieniem.
Lielās trejdeviņu pastaigas laikā būs iespējams ne tikai izstaigāt “Ziemas Gaismas dārzu”, bet arī ielūkoties Ostas noliktavas lāžu kolekcijā, Vidzemes sētas "Rizgu” rijā un Kurzemes zemnieka sētas ēkā.
Grupas piedāvājumi pieejami sākot no 15 personām grupā, šobrīd rezervējot ekskursijas, ieejas biļetes pieejamas ar atlaidi. Vairāk par “Ziemas Gaismas dārza” grupu piedāvājumu iespējams uzzināt šeit: https://zgd.lv/uznemumiem/
Piektā “Ziemas Gaismas dārza” pastaigu taka notiks 2023. gada decembrī un 2024. gada janvārī Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā. Šoreiz pastaigas radošā komanda un Latvijas gaismu mākslinieki aicinās apmeklētājus neparastā ceļojumā pa trejdeviņām brīnumu pasaulēm - par iedvesmu gaismu instalācijām kalpos latviešu dainas, teikas, ticējumi un pasakas, kuras savītas vienā lielā pasakainā ceļojumā, ļaus piedzīvot Saulgriežu brīnumu.
Sekojiet projekta Gaismas Stāsti Facebook lapai un uzziniet par visdažādākajiem gaismu notikumiem Latvijā - https://www.facebook.com/gaismasstasti
 

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Interesanti

Vairāk Interesanti


Receptes

Vairāk Receptes


Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki


Notikumi

Vairāk Notikumi


Cits

Vairāk Cits


Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas


Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko