Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus
Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā vēstnieki tiksies ar 15. Starptautiskā glezniecības simpozija māksliniekiem no 8 pasaules valstīm

Ārvalstu vēstnieki viesosies Latgalē

Otrdien, 24. septembrī, Latvijā akreditētie ārvalstu rezidējošie un nerezidējošie vēstnieki ikgadējā reģionālajā braucienā apmeklēs Latgali. Ārlietu ministrijas organizētajā tradicionālajā braucienā iepazīt Latvijas reģionus vēstniekus aicina valsts sekretārs Andris Pelšs. Vēstnieki gūs ieskatu par ekonomiskās sadarbības iespējām šajā reģionā, kā arī iepazīs tā kultūrvēsturi, portālam Diena.lv pavēstīja Ārlietu ministrijā.

Viesi tiksies ar Līvānu novada domes priekšsēdētāju Andri Vaivodu (ZZS), apmeklēs Līvānu novada Kultūras centru un Latgales mākslas un amatniecības centru, kur iepazīsies ar Līvānu stikla izstrādājumu tapšanas procesu. Līvānu novadā vēstnieki viesosies optiskās šķiedras ražošanas uzņēmumā SIA Light Guide Optics International, kas nodarbojas ar apstarošanas, elektromedicīnisko un elektroterapijas iekārtu ražošanu.

Tāpat vēstniekiem plānots Daugavpils apmeklējums un tikšanās ar Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāju Andreju Elksniņu (S). Viņiem būs iespēja iepazīties ar SMD Baltija darbību, kas sniedz pakalpojumus elektronisko izstrādājumu montāžai. Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā vēstnieki tiksies ar 15. Starptautiskā glezniecības simpozija māksliniekiem no 8 pasaules valstīm.

Ik gadu Ārlietu ministrija ārvalstu vēstniekiem organizē braucienu uz kādu no Latvijas reģioniem, piemēram, pagājušogad tika piedāvāta iespēja iepazīt Kurzemi, savukārt pirms tam – Vidzemi un Zemgali. 

Rīgā darbojas 37 rezidējošās vēstniecības un 8 starptautiskās organizācijas un to pārstāvniecības, savukārt Latvijā nerezidējošo vēstniecību skaits ir 92.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Būs politiskas atkāpes(38)

Vienlaikus ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) piedāvāto administratīvi teritoriālo iedalījumu, kas pēc būtības ir politiska karte, straujāk, nekā plānots, ir panā...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas