Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Asfalta virskārtas ieklāšanas dēļ būs slēgta satiksme Pleskavas ielā Alūksnē

Plānots, ka asfalta seguma virsējās jeb dilumkārtas ieklāšanas ar bezšuves tehnoloģiju dēļ, no ceturtdienas, 1.augusta, plkst.4 līdz aptuveni piektdienas, 2.augusta, plkst.14 satiksmei būs slēgta Pleskavas iela, informēja Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Pleskavas ielā tiks slēgts posms, kas atrodas pirms Kolberģa, līdz pat Cerību ielas otrajam krustojumam virzienā no Alūksnes uz Kolberģi.

Līdz ar to daļa 2. un 3.kārtas posma būs ieguvusi jaunu asfalta segumu pirms pilsētas svētkiem.

Ielas virsējās kārtas segumu ieklās ar vienlaidu tehnoloģiju - vienlaikus abās brauktuves pusēs, līdz ar to šo darbu veikšanas laikā iela satiksmei ir jāslēdz.

"Centīsimies pēc darbu veikšanas maksimāli ātri ielu atkal atvērt satiksmei, taču jārēķinās, ka pēc asfalta ieklāšanas tam dažas stundas ir jāatdziest, pirms to drīkst sākt lietot," sacīja pilnsabiedrības RERE vide 1 pārstāvis Toms Muzikants.

Asfaltēšanas darbus plāno sākt no Kolberģa puses virzienā uz pilsētu, līdz ar to no Sīļiem no rīta ap plkst.8, kad cilvēkiem jādodas uz darbu, būs iespējams izbraukt. No Ozolu un Cerību ielu krustojumiem, kas atrodas tuvāk virzienā uz pilsētu, būs iespējams izbraukt visu laiku, jo līdz tiem šoreiz asfaltēšana nav paredzēta.

No Kolberģa, kā arī Ezermalas un Robežu ielām autovadītājiem jāizmanto jau zināmie apbraucamie ceļi. No Sīļiem, šķērsojot Pleskavas ielu, varēs izbraukt periodiski, kad tas netraucēs asfaltēšanas darbiem. Lai palīdzētu autovadītājiem, būs nodrošināti satiksmes regulētāji, solīja RERE vide 1 pārstāvis Muzikants.

Pašvaldība atgādina, ka būvobjekta apbraucamais ceļš ir caur Beju pa autoceļiem P40 (Alūksne-Zaiceva), V400 (Taides-Matisene), V399 (Mālupe-Beja-Karitāni) un P41 (Liepna-Alūksne), bet vieglajam autotransportam ir iespēja remontposmu apbraukt arī pa ceļu Karitāni-Kolberģis, ievērojot ātruma ierobežojumu 30 km/h. Kravas transportam šis posms gan būs slēgts.

Darbus objektā veic RERE vide 1 pēc SIA Projekts EAE izstrādātā projekta, būvuzraudzību nodrošina SIA Būvuzraugi LV.

Alūksnes novada pašvaldība aicina autovadītājus ar izpratni izturēties pret īslaicīgajiem satiksmes ierobežojumiem un ievērot izvietotās ceļa zīmes, kā arī sekot līdzi aktuālajai informācijai pašvaldības mājaslapā un pašvaldības sociālo tīklu kontos.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Dezinformāciju nesargā vārda brīvība(20)

Informatīvā telpa ir ļoti piesātināta un pat pārsātināta ar dezinformāciju – intervijā Romānam Meļņikam atzīst iekšlietu ministra padomnieks juridiskajos jautājumos Jānis Veide.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas