Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +14 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 8. aprīlis
Dana, Dans, Danute, Edgars

Alūksne

Asfalta virskārtas ieklāšanas dēļ būs slēgta satiksme Pleskavas ielā Alūksnē

Plānots, ka asfalta seguma virsējās jeb dilumkārtas ieklāšanas ar bezšuves tehnoloģiju dēļ, no ceturtdienas, 1.augusta, plkst.4 līdz aptuveni piektdienas, 2.augusta, plkst.14 satiksmei būs slēgta Pleskavas iela, informēja Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

222 Apes novada iedzīvotāji vēlas apvienoties ar Alūksnes novadu

Apes un Alūksnes novada pašvaldībām, kā arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai (VARAM) 222 Apes novada iedzīvotāji iesnieguši kolektīvo iesniegumu, kurā pauduši vēlmi apvienoties ar Alūksnes novadu, ja tiek īstenota administratīvi teritoriālā reforma.

Ceļus uzlabo arī Alūksnē

Savulaik Alūksnes novads saistībā ar autoceļiem plašāk Latvijā izskanēja, kad autoceļa Alūksne–Liepna (P41) posmam, kuram tika veikta seguma maiņa, radās defekti. Proti, uz grants ceļa uzklātais melnais segums tehnoloģisku problēmu dēļ neizturēja slodzi un sāka izšķīst.

Meklēs vainīgos Alūksnes nama sprādzienā

Par to, ka Torņa ielas piecstāvu namā Alūksnē noticis sprādziens, joprojām katram garāmgājējam stāsta daļa logu, kur stikla paketes nomainījusi bieza plēve un saplosītais ēkas siltinājuma materiāls. Aiz katra plēves gabala ir telpas, ko vairākas ģimenes līdz šim dēvēja par mājām, taču nu uz nezināmu laiku spiestas tās vērot vienīgi no attāluma.

Visbiezākā sniega sega izveidojusies Alūksnē

Līdz pirmdienas rītam visbiezākā sniega ir izveidojusies Alūksnē - tur zemi klāj 18 centimetrus dziļš sniegs, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.Zosēnos ir 12 centimetrus bieza sniega sega, Priekuļos - 11 centimetri.Citur Latvijā sniega kārta nesasniedz 10 centimetru biezumu - Skrīveros tā ir 8 centimetru biezumā, Ainažos 7 centimetri, Daugavpilī un Saldū zemi sedz 6 centimetrus bieza sniega sega, Dobelē tā ir 4 centimetru biezumā, savukārt Rīgā un Stendē - 2 centimetru biezumā.Kurzemē, kur patlaban līst lietus, sniega segas gandrīz vairs nav.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide