Laika ziņas
Šodien
Migla
Svētdiena, 5. aprīlis
Vidaga, Aivija, Vija

Ceļu remonti

No pirmdienas atsāks būvdarbus Vidzemes šosejas Sēnītes posmā

Atsāksies būvdarbi uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdz Sēnītei. Jau no pirmdienas 23. marta visā remontposmā paredzēts ātruma ierobežojums 70 km/h. Satiksme tiks organizēta pa divām joslām pa abām brauktuvēm un tikai atsevišķos posmos, kur tiks veikti darbi, pa vienu joslu. No otrdienas 24. marta Sēnītes mezglā būs slēgts rotācijas aplis un satiksme tiks organizēta pa jaunizbūvētām apgriešanās vietām uz Vidzemes šosejas, informē VAS Latvijas Valsts ceļi.

Publicēta karte ar 2020. gadā valsts autoceļu tīklā plānotajiem remontdarbiem

VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) mājaslapā ir publicēta šogad plānoto valsts autoceļu remontdarbu karte. Būvdarbi valstī kopumā iecerēti 101 objektā uz valsts galvenajiem, reģionālajiem un vietējiem autoceļiem, tai skaitā uz 42 tiltiem. Kapitālieguldījumi tiks veikti 477 kilometros valsts autoceļu, informē LVC.

Vasara sastrēgumos labāku ceļu dēļ

Ceļu remontdarbi Latvijā parasti tiek sākti vēlā pavasarī un noslēgti agrā rudenī, visaktīvāk būvniecībai notiekot vasarā. Šajā laikā svarīgs jautājums ir pareiza un raita satiksmes organizācija remontdarbu posmos, norāda valsts uzņēmumā Latvijas Valsts ceļi (LVC) un atzīst, ka vislielākais izaicinājums to darīt ir Pierīgā. Šogad būvdarbi tiek veikti uz vairākiem simtiem kilometru valsts ceļu, tādēļ autovadītājiem ar satiksmes ierobežojumiem vairākos posmos kādu laiku vēl jārēķinās.

Asfalta virskārtas ieklāšanas dēļ būs slēgta satiksme Pleskavas ielā Alūksnē

Plānots, ka asfalta seguma virsējās jeb dilumkārtas ieklāšanas ar bezšuves tehnoloģiju dēļ, no ceturtdienas, 1.augusta, plkst.4 līdz aptuveni piektdienas, 2.augusta, plkst.14 satiksmei būs slēgta Pleskavas iela, informēja Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Garantijas ietvaros būvnieki labos ceļa seguma defektus pie Ēdoles

Uz autoceļa Kuldīga–Alsunga–Ēdole tiek veikti autoceļa seguma defektu labojumi. Pērnvasar šī ceļa posmā no Kuldīgas līdz krustojumam ar vietējo autoceļu Ēdole–Krauļi SIA Binders veica iesēdumu remontu un profila labošanu ar sekojošu virsmas apstrādi. Pēc darbu pabeigšanas ceļa virsma bija ar viendabīgu un vienmērīgu tekstūru, tomēr janvārī tur tika konstatēti defekti, kurus pamanīja arī autobraucēji, informē VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC).

No šodienas uz Jūrmalas šosejas mainīta satiksmes organizācija

Uzsākoties aktīviem remontdarbiem uz Jūrmalas šosejas, 13. jūnijā tur tiek ieviestas būtiskas satiksmes organizācijas izmaiņas un līdz 2020. gada rudenim satiksme starp Jūrmalu un Rīgu notiks pa vienu brauktuvi un divām joslām katrā virzienā, portālu Diena informē VAS Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide