Laika ziņas
Šodien
Migla

KNAB piemērojis kārtējo naudas sodu Rēzeknes mēram par interešu konflikta likuma pārkāpšanu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) piemērojis kārtējo naudas sodu Rēzeknes mēram Aleksandram Bartaševičam (S) par interešu konflikta likuma pārkāpšanu.

KNAB aģentūrai LETA pastāstīja, ka Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs 2018. un 2019.gadā noteica Rēzeknes pašvaldības kapitālsabiedrību - Rehabilitācijas centrs Rāzna, Rēzeknes siltumtīkli, Rēzeknes ūdens, Rēzeknes namsaimnieks, Rēzeknes satiksme valdes locekļiem un SIA Rēzeknes slimnīca valdes priekšsēdētājai atvaļinājuma pabalstu 50% apmērā no valdes locekļa noteiktās mēnešalgas papildus noteiktajai mēneša atlīdzībai.

Kā uzsver birojs, Bartaševičs kā Rēzeknes mērs un tās kapitālsabiedrību kapitāla daļu turētāja pārstāvis neievēroja Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumā un Publiskas personas finanšu līdzekļu un mantas izšķērdēšanas novēršanas likumā noteiktās prasības. Šādi viņš pārkāpis likumā Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā valsts amatpersonai noteiktos ierobežojumus rīkoties ar publiskas personas institūcijas finanšu līdzekļiem, norādīja birojā.

Bartaševičs šogad aprīlī 230 eiro naudas sodu samaksājis.

LETA arhīvs liecina, ka KNAB jau iepriekšējos gados Rēzeknes mēru citās lietās vairākkārt sodījis par likuma Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā pārkāpšanu.

Top komentāri

Latvju puika
L
Tam okupantam tikai 1 soda mērs - mūža ieslodzījums par pretlatvisku teroristisku darbību būtu adekvāts.
J.S.
J
Viņam tie maigie soda mēri kā pīlei ūdens.
kaliostro
k
Podumaješ, ne silts, ne auksts!
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vēsture Dienā: Par pareizāko latvieti(6)

Turpinot debates par latvietībai būtiskām tēmām, 1995. gada 12. augustā SestDiena meklēja atbildes uz jautājumu: vai nacionālās identitātes meklējumi ir tautas mazvērtības kompleksa izpausme? Atbi...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas