Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Šadurskis uzskata, ka prēmijas skolotājiem, kuri strādā pašvaldībās, kur tiek strādāts pie skolu tīkla sakārtošanas, šobrīd ir motivējošākais mehānisms. Algas pacelt visiem, visticamāk, varēs tikai pēc pāris gadiem

Nauda par citu lēmumiem, nevis savu darbu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Juozas
J
Vai tad joprojām visiem nav pielēcis ka šitais Kārlis konsekventi virza un atstrādā "Vienotības" apņemšanos pret ES un OECD - graut un pilnībā nogremdēt Latvijas laukus un izglītības sistēmu ?! Tiem Rietumu kundziņiem t.s. "austrumu buferzonā" nav vajadzīga ne attīstīta teritorijas infrastruktūra, nedz arī izglītota tautiņa... Cik ilgi vēl cietīsim šo genocīda politiku?!
viedais
v
ABSOLŪTS DILETANTISMS UN VARAS PATVAĻA!! Kāpēc uz karstām pēdām netiek gatavots iesniegums SATVERSMES TIESĀ?! ARODBIEDRĪBA -u - ū! Viens pašsludināts "karalis"nosaka simtiem dzīvi! Skolotāji,neklusējiet, vienīgi pašiem par sevi jācīnās!
solon
s
Paši sev, ministrijās, prēmijas izmaksā uz nebēdu un pilnu klapi bet skolotājiem, lūk, norāda, ka lai tiktu pie prēmijas tev vajag savu kolēģi "norakt". Tā teikt - veikt skolu "reorganizāciju".
redz
r
runa par ko cik kāds kam izmaksā ir diletantiska: Te daudz svarīgāk-par ko izmaksā...Nepelnīta nauda bojā cilvēkus...
  • 5
  • 1
skaidrs
s
kāpēc Kučinskis kā mazs puišelis sita plaukstiņas. Šadurskis "Vienotībai" atņēma krietni daudz balsis nākamajās vēlēšanās. Bet vai šis neprasās Satversmes tiesai? Es, skolotāja, strādāju salīdzinoši lielā skolā, dažās klasēs līdz 28 skolēniem. Manā novadā ir vidusskolas ar 8-9 skolēniem klasē. No manas skolas algu fonda ar dažiem procentiem ir "balstītas" mazās skolas. Un tagad būs vēl mazāk? Cerams, ka vismaz privātskolas nav ierēķinātas pašvaldību kopskaitā?
REX>skaidrs
R
Cien. skolotāja, patiesībā jautājums ir sarēžģītāks kā Jums liekās: Lauku reģionos skolas nav tikai skolas, bet iestādes ar daudz plašākām kultūras un citām funkcijām, kur viena no tām ir lokālpatriotisms...Bez tā nekas nebūs.
  • 11
  • 0
Tālis
T
Absurds lēmums - kā var vainot skolotājus par pašvaldības, IZM un valsts kopumā neatrisinātām problēmām!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas