Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Preiļos par 783 654 eiro pārbūvēs Bērnu un jauniešu sporta skolas stadionu

Šonedēļ sākta Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas stadiona pārbūve, kas izmaksās 783 654 eiro, aģentūru LETA informēja novada pašvaldības pārstāve Jolanta Upeniece.

Nozīmīgākās pārmaiņas, kas skars stadionu būvdarbu pirmajā kārtā, ir lietus kanalizācijas un elektrotīklu sistēmu izbūve, esošā žoga fragmentāra un stadiona nožogojuma pārbūve, nedzīvojamās ēkas Sporta ielā 1a demontāža, mūsdienīga un standartiem atbilstoša gumijas seguma ieklāšana un skrejceļa nožogojuma-barjeras izbūve.

Izglītības iestādes direktors Edgars Vaivods skaidroja, ka stadionā tiks izveidoti vieglatlētikas disciplīnu sektori - tāllēkšanai, trīssoļlēkšanai, kārtslēkšanai, augstlēkšanai, lodes grūšanai, diska, vesera un šķēpa mešanai, šķēršļu skrējieniem. Tāpat paredzēta elektroniskā tablo un karoga mastu uzstādīšana, kā arī teritorijas labiekārtošana.

Stadiona pārbūves pirmo posmu veic būvniecības uzņēmums Buildimpeks, kas ir specializējies sporta infrastruktūras būvju izbūvē. Līguma cena par darbu izpildi ir 783 654 eiro. Būvdarbu realizēšanai nepieciešamo finansējums ir valsts budžeta dotācija 150 000 eiro apmērā un 633 654 eiro no pašvaldības budžeta.

Plānots, ka modernizētais stadions, kurā fizisko sagatavotību ikdienā aktīvi uzlabo izglītības iestāžu audzēkņi, iedzīvotāji un sportisti, apmeklētājiem atkal atvērts jūnija izskaņā.

Gadījumā, ja būs pieejams finansējums, nākotnē, sadalot darbus trīs kārtās, plānota jauna žoga uzstādīšana visā stadiona perimetrā, āra trenažieru un vingrošanas rīku zonas ierīkošana, tribīņu ēkas pārbūve un stadiona prožektoru apgaismes izbūve.

Pašvaldībā atgādina, ka būvobjektā nepiederošām personām atrasties ir aizliegts, aicinot iedzīvotājus sporta aktivitātēm izmantot citas pilsētā pieejamās atklātās sporta bāzes.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas