Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Preiļi

Lūdz palīdzību bezvēsts pazuduša jaunieša meklēšanā

Valsts policijas (VP) Preiļu iecirknis meklē bezvēsts pazudušo Andri Semjonovu, dzimušu 1991.gadā, kurš 2016.gada 1.aprīlī pēc plkst.14:00 izgāja no savas dzīves vietas Preiļos, Andreja Upīša ielā 5, un līdz šim brīdim nav zināma viņa pašreizējā atrašanās vieta.

Kompaktā novadā vides jautājumus risina kompakti. Preiļu piemērs

"Pie mums viss nav ideāli, bet ir daudz lietu, ko citos novados var pamācīties," bez lielības saka Preiļu novada domes izpilddirektors Vladimirs Ivanovs. Preiļu novadā ietilpst Preiļu pilsēta un četras lauku teritorijas. Novads ir kompakts, ar labu apdzīvotības blīvumu - 29 cilvēki uz kvadrātkilometru. Kā norāda Preiļu novada domes Attīstības daļas vadītājs Zigmārs Erts, salīdzinot ar citām teritorijām Latgalē, tas ir labs rādītājs: "Priecājamies, ka pašvaldība ir kompakta, ar saviem uzņēmumiem un spēcīgām zemnieku saimniecībām."

Preiļu novadā neizdodas ievēlēt jauno mēru

Kvoruma trūkuma dēļ nav notikusi šodien plkst.14 plānotā Preiļu novada domes ārkārtas sēde, kurā viens no izskatāmajiem jautājumiem bija jaunā Preiļu novada domes priekšsēdētāja vēlēšanas.Kā aģentūra LETA noskaidroja vietējā pašvaldībā, sākoties sēdei, daļa pašvaldības deputātu atstājuši sēdes zāli, kā rezultātā zudis jautājumu izlemšanai nepieciešamais kvorums.

Ugunsgrēkā Preiļos sadegušas vistas

Aizvadītajā diennaktī ugunsnelaimes turpinājušas atņemt dzīvības mājlopiem, Preiļos sadegušas 20 vistas, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide