Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Cer nodrošināt pieejamāku valsts finansēto veselības aprūpes sistēmu

Grib veselības aprūpi visiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Visiem visu
V
Samazināt iedzīvotāju ienākuma nodokli arī gribējām visiem! Jau pēc tam,kad TP finanšu ministrs Oskars Spurdziņš bija publiski paziņojis,ka tas nav iespējams!
Visiem?
V
Visiem nekas nav bijis pat"attīstītajā sociālismā"! Bija taču specveikali,specpoliklīnikas,specslimnīcas,specsanatorijas un Vissavienības un vietējās nozīmes specpensijas! Šodien tās ir prēmijas,naudas balvas,bezmaksas veselības apdrošināšana un daudzās piemaksas pēc darba koplīgumiem ar nozaru arodbiedrībām,kas pieckārt pārsniedz pieticīgās algas! Vai visiem?
Pacients
P
Mūsu jaunajai veselības ministrei tagad dota reta iespēja ne tikai uzlabot iedzīvotāju labklājību,bet arī zāļu pieejamību slimniekiem,rosinot beidzot samazināt 12% PVN likmi recešu zālēm vismaz līdz Igaunijas 9%! Jo pat astronomiskajos parādos iestigušajā Grieķijā,PVN recepšu zālēm ir tikai 6%,kas ir tikpat,cik Beļģijā,Nīderlandē un Portugālē.
a ko ta nu?
a
Vai patiešām godīgiem nodokļu maksātājiem jāuztur tādi, kas nemaksā sociālo nodokli vispār vai maksā no minimālās algas (saņem algas aploksnēs)? Pat pensionāri maksā nodokļus. Tā taču ir diskriminācija.
Kā pa miglu
K
vienugad ievieš, pēc tam atceļ, tad atkal ievieš... Vismaz ierēdņiem ir ko darīt
artis
a
Ja persona izvēlēsies tomēr nemaksāt obligāto ikgadējo veselības apdrošināšanu, VID vērsīsies pret viņiem tāpat kā pret jebkuriem citiem nodokļu nemaksātājiem,” sacīja ministre. Un tā ir normāli domājoša ministre?Tautas kalps???Slaucēja!!!Viņa tak tālāk neredz par savu naudas kontu!!!!!
a ko ta nu?
a
Nav normāli domājoša, nesprot, par ko runā. Vai arī grib parādīt iepriekšējiem ministriem, ka var sagraut visu iepriekšējo sistēmu. Acīmredzami, ka dzīvo uz kādas citas planētas, ja var šādi runāt.
  • 1
  • 0
Pieredze ir
P
Vienotība jau vienreiz gribēja samazināt pakāpeniski IIN visiem! Tālāk par 1% netika.
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Pirms gribēt veselības aprūpi visiem, būtu labi ja būtu veselības aprūpe vispār. Tagad ir tikai it kā to pārvaldoša ministrija ar Viņķeli.
>:-)
&
Nenovīdīgie , skaudīgie krahobori . Baigie nodokļumaksātāji viņi esot ! Gluži, kā no pasakas , kurā, piepildās 3 vēlēšanās, bet kaimiņam, toties tiek divkārt . viena no vēlmēm : izdur man vienu aci :D
ta nu gan
t
Šis ir ļoti populistisks lēmums. Nezin kāpēc tautai droši vien patiks. Tikai tai pašai tautai droši vien nepatiks, ka tādēļ atkal būs jāceļ nodokļi (līdzmaksājumi, veselības iemaksas utml.), jo tā nekad nebūs, ka visiem, tai skaitā nodokļu nemaksātājiem, varēs iedot visu uz mazās nodokļu maksātāju daļas rēķina.
Pareizi būtu
P
Tas ,kurš nemaksā nodokļus,lai pats apmaksā med.pakalpojumus.
  • 2
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai ikdienā izjūtat atlikušos Covid-19 noteiktos ierobežojumus?

Kopā nobalsojuši: 313

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Valmierā uzliesmo skolu kari(6)

Valmierā vislielāko vecāku un bērnu interesi izpelnījies Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas (VPVĢ) piedāvājums, šajā ziņā atstājot sev aiz muguras pārējās pilsētas vidējās izglītības iestādes. K...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas