Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Gribēja sarunāt Talsu mēra nomaiņu

Nesen publiskotā ziņa par krimināllietas ierosināšanu par mantas piesavināšanos pret Kandavas novada priekšsēdētāju Ingu Priedi daudziem šķita neparasta. Atstājot amatu Talsu novada domē, viņa aizmirsa atdot pašvaldībai piederošo mobilo tālruni. Saprotamāk būtu Talsu domes vadībai uzrunāt kaimiņu pašvaldības priekšsēdi un palūgt atdot līdzi paņemto mantu, neiesaistot strīdā policiju. Priede šo gadījumu uztvēra kā politisko izrēķināšanos, kas esot vērsta pret viņas pārstāvētās Latvijas Zaļās partijas (LZP) biedriem novadā. Notikušais sakrīt ar vēl vairākām norisēm Talsos.

Top komentāri

trusis nejaukais
t
piilju diikjii knjada
Hm
H
Normāls sūnu ciems, kā īstā Krievijas sādžā.
Interesanta loģika
I
Notikušais var būt vienīgi I. Priedes "kampaņa" pret sevi. Diemžēl, pati gribēja šmugulēties un panākt telefona norakstīšanu. Pašai bija jāsaprot, ka manta jāatdod, nevis jānorāda, ka Talsu mēram būtu viņai vēl jālūdz atdot piesavinātais.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Diena jautā

Vai esi par pudeļu depozīta sistēmas ieviešanu Latvijā?

Kopā nobalsojuši: 843

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Nedraudzīgs solis no kaimiņiem(34)

Spēka demonstrēšana, provokācija, propagandas panākums. Tādus apzīmējumus Krievijas pieteiktajai, bet nenotikušajai raķešu šaušanai Baltijas jūrā veltījušas Latvijas amatpersonas. Jautājumu un nesk...

Ziņas

Vairāk Ziņas

Politika

Vairāk Politika

Rīgā

Vairāk Rīgā

Novados

Vairāk Novados

Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas