Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +6 °C
Daļēji apmācies
Otrdiena, 18. februāris
Kintija, Kora

Talsi

Karolu tomēr "nenomet"

Talsu novada domes priekšsēdētājs Dainis Karols (LZS) saglabājis savu amatu, jo Daiga Feldmane (LRA), kura iepriekš parakstījusi pieprasījumu par neuzticības izteikšanu novada mēram, balsojumā savu viedokli mainījusi. Karola atbrīvošanu ceturtdien domes sēdē atbalstīja astoņi deputāti, bet deviņi bija pret šādu lēmumu.

Ar 12 balsīm gāž Talsu mēru

Ceturtdien pēcpusdienās Talsu novada pašvaldībā ar 12 balsīm "par" deputāti lēmuši par Edgara Zeldera (Mēs - Talsiem un novadam) atbrīvošanu no domes priekšsēdētāja amata, ziņo Talsu novada pašvaldībā.

Atkal pieprasa atbrīvot no amata Talsu mēru Zelderi; šoreiz balsu varētu pietikt

Vien divas nedēļas pēc iepriekšējā neuzticības balsojuma virkne deputātu atkal iesnieguši pieprasījumu atbrīvot no amata Talsu novada domes priekšsēdētāju Edgaru Zelderi (Mēs - Talsiem un novadam) - šoreiz pieprasītājiem pievienojušies arī tie pieci deputāti, kuri iepriekš balsoja pret mēra gāšanu vai arī balsojumā nepiedalījās.

Talsi noskaņojas pārmaiņām

Reaģējot uz Talsu novada domes astoņu deputātu aicinājumu pašvaldības vadītājam Edgaram Zelderim (Mēs – Talsiem un novadam) atkāpties no amata, koalīcija pirmdien uzsāks sarunas par iespēju stabilizēt politisko situāciju pašvaldībā. Domes priekšsēdis Zelderis Dienai sacīja, ka neplāno atkāpties no amata, jo neredz pamatu šādam solim. Dienas rīcībā ir neoficiāla informācija, ka koalīcija tomēr apspriedīs varbūtējo rotāciju domes vadībā, apzinoties, ka ar vienas balss pārsvaru būs grūti nodrošināt stabilu pašvaldības darbu.

Talsu mērs deputātu lēmumu boikotēt sēdi nodēvē par bezatbildīgu

Astoņu Talsu novada domes deputātu lēmums neierasties uz domes sēdi, kas kvoruma trūkuma dēļ ceturtdien, visticamāk, nevarēs notikt, ir bezatbildīga rīcība, aģentūrai LETA sacīja Talsu novada domes priekšsēdētājs Edgars Zelderis (Mēs - Talsiem un novadam), kura atkāpšanos no amata minēto deputātu grupa pieprasīja.

Prasa Talsu mēra demisiju

Astoņi Talsu novada domes deputāti vērsušies ar iesniegumu domē, aicinot domes priekšsēdētāju Edgaru Zelderi (Mēs - Talsiem un novadam) atkāpties no amata, aģentūru LETA informēja partijas Talsu novada attīstībai deputāti. Iesniegumu parakstījušie deputāti informē, ka viņi nepiedalīsies ceturtdien plānotajā domes sēdē, un aicina Zelderi līdz 6. jūnijam paziņot par savu atkāpšanos no domes priekšsēdētāja amata.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide