Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Migla

Jaunais superpārvaldītāja modelis – jēls un sasteigts

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Vispirms bija vārds
V
Kāpēc mazajai,nabadzīgajai Latvijai nepieciešams uzturēt par trim ministrijām vairāk nekā Briselē un pirmskara Latvijā,neskatoties uz mazaku iedzīvotāju skaitu vispārēju kompjuterizāciju mobilajiem sakariem un internetu?
Kur tas viss palika?
K
Skat: TVNET::Latvijā-"Godmanis samazinās ministriju skaitu,bet koalīciju neaiztiks",TVNET/LETA",2008.gada 16.decembrī,16:33.www,tvnet.lv/zinas/latvija/226524-godmanis_samazinas_ministriju_skaitu_bet_koaliciju_neaiztiks
Cik ilgi tā muļļāsimies?
C
Sk.Šķēle piedāvā mainīt nodokļu sistēmu un samazināt ministriju skaitu"(+video),nra.lv,3.decembris 2009.
Vairāk nekā dīvaini
V
Kāpēc gan(sk.rakstu"Reirs:Tiek vērtēta iespēja ieviest veselības nodokli",Kas jauns.lv,1.07.2020.) visiem iedzīvotājiem būtu jāpiedalās regulārā Veselības ministrijas ierēdņu prēmēšanā,tikai par savu ikdienas darba pienākumu veikšanu?
Nav saprotams
N
Jēls arī valdībā pašlaik vērtētais veselības nodoklis! Sk.Reirs:"Tiek vērtēta iespēja ieviest veselības nodokli",Kas jauns.lv,01.07 2020.Nav saprotams,kāpēc tikai Latvijai nav pieņemama ne divu grozu,ne viena groza,ne arī jebkuras ES valsts obligātā veselības apdrošināšanas sistēma?
Pilnībā piekrītu
P
Tik pat jēls un sasteigts kā novadu reforma un koncertzāles celtniecība Elizabetes ielā 2.
kaliostro
k
Jo lielāks ozols, jo agstāks amats!
Knariņš
K
Jums jāsaprot, ka man visas tēmas un shēmas rullē ! K.t. Pionieris tam ir piemērs. Esmu labs biznesmenis. Ar lieliem sakariem.
Emma
E
Sveiks kariņ. Kā tu domā, vai black stone " melnais investors"...., kas par 1000 000 000 nopirka 60% Luminor akcijas Latvijā "uzradās nejauši " ??? LC jau 90- jos ar negodigo godmani priekšgalā Latviju ir iegrūdis Parex zagļu u.c. zagļu parādu jūgā. Vai Tu to rededzi ??? Vai turpināsi nelieša godmana iesākto ????
Knariņš
K
Turpināšu. Vai tad vēl nav pielecis, Emma. Es jau sekmīgi turpinu.
  • 0
  • 2
Fakts
F
Latvijā ir daudz absolūti nevajadzīgu iestāžu, centru utt., kas aprij simtiem miljonus, kurus varētu iztērēt lietderīgāk, kaut vai pensijas palielinot!
Uldis
U
Un ko jūs gribējàt ,ka Latvijā pie varas atrodas ASV kājstarpes ,un prezidentu Žīdu mums apstiprināja ASV vēstniecībā .
Naurim taisnība
N
Latvijai ir jāseko Ķīnas piemēram un jāatsakās arī no Valda iemīļotās brīnumdara nūjiņas-virtuālajiem IKP procentiem!
Tas tik vēl trūka!
T
Šādu brāķdaru kantoru klonēšana nav pieļaujama! Varēsim to atļauties,kad arī Latvijā minimālā alga sasniegs (pēc Eurostat 2019.gada jūlija datiem) 2071 eiro,kā Luksemburgā,vai vismaz 1593,81 eiro,kā Briselē!
Vienotības Kareivis
V
Veiksmi Premjeram un visai Livonijas latviešu politiskajai elitei cīņā ar zzs padlaTViešiem un krievu kolonistiem ! Par baltu Latviju !
Jānis.
J
Patiesos labuma guvējus ieraudzīsim pēc laika.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vīzija par kompaktu dzīvojamo metropoli(6)

Rīgas centru pēdējo 20 gadu laikā pametuši vairāk nekā trešdaļa iedzīvotāju, bet pie esošā scenārija tuvāko desmit gadu periodā Latvijas galvaspilsēta zaudēs vēl 25 tūkstošus iedzīvotāju. Pie šāda...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas