Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Spīdolas balvu iegūst Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta

Spīdolas balvu ekonomikā šogad saņems fonda Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta, ceturtdien pasludināja "Ekonomistu apvienība 2010".

“Tas ir liels pārsteigums un, protams, arī pagodinājums, ka novērtēts ieguldījums palīdzībai krīzes laikā,” pēc rezultātu uzzināšanas portālam Diena.lv saka R. Dimanta. Spīdolas balva sniegšot spēku un iedvesmu tālākai darbībai, tomēr tā uzliekot arī lielu atbildību. “Tā ir liela atbildība, jo balva ir nopietna,” saka R. Dimanta.

Sabiedrības atzinību ziedot.lv vadītāja guva izveidojot atbalsta programmu krīzē nonākušiem ekonomiski aktīviem iedzīvotājiem Paēdušai Latvijai.

“Pārtikas banka ir nozīmēta līdz krīzes beigām. Negribam cilvēkus pieradināt, ka neko nedarot tiks sniegta palīdzība,” par nākotnes plāniem saka R. Dimanta. Konkrētu termiņu, cik ilgi darbosies pārtikas banka, ir grūti prognozēt, tomēr rādītājs būšot bezdarba līmenis.

“Arī šobrīd mēs cilvēkus mudinām meklēt darbu,” uzsver R. Dimanta. Katru palīdzības lūdzēju objektīvi izvērtējot - vai viņam patiesi tā ir nepieciešama. Tomēr arī pēc krīzes beigām plānots atbalstīt sabiedrības grupas, kurām ir smagi apstākļi neatkarīgi no bezdarba līmeņa, piemēram, pensionārus.

Uz Spīdolas balvu šogad pretendēja arī SIA Latvijas Mobilais telefons prezidents Juris Binde, Rīgas Ekonomikas augstskolas Ekonomikas departamenta vadītājs Mortens Hansens, SIA Primekss valdes priekšsēdētājs Jānis Ošlejs un SIA Pure Food padomes priekšsēdētājs Aivars Žimants.

Spīdolas balva ekonomikā tiek piešķirta par brīvās iniciatīvas, brīvā tirgus attiecību paplašināšanu Latvijas tautsaimniecībā, izveidojot jaunas tirgus saimniecības institūcijas un uzlabojot esošo institūciju darbību, konkurences nodrošināšanu un paplašināšanu noteiktā tirgus sektorā un tautsaimniecībā kopumā, ienākot ar jauniem produktiem un pakalpojumiem tirgū, kā arī palielinot indivīda brīvību ekonomikā, paaugstinot izglītības, zināšanu un prasmju līmeni.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas