Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

FOTO: Rīgā piemin latviešu leģionārus

Piektdien, 16. martā, aizvadīts ikgadējais latviešu leģionāru piemiņas gājiens un ziedu nolikšana pie Brīvības pieminekļa. Ja neskaita nelielus incidentus un divus aizturētos, pasākums noritēja mierīgi. Policija lēš, ka pašā gājienā piedalījās ap 1500 cilvēku.

Top komentāri

Grigorijs
G
Ta vien izskatās ka Latvijas varai provokatori patik, citadi tak saskaņa ar starptautiskām tiesībam sāktu sarunas ar Kremli par CCCP imigrantu repatriaciju.
Trollis JT
T
Un vēl... tā arī nesaprotu, vai Vācija ir vai nav skaidri un nepārprotami publiski paziņojusi, ka latviešu leģionāri tika mobilizēti varmācīgi, ar nāves draudiem? Ja Vācija šo nav izdarījusi... tad vēl ir laiks... .
Trollis JT
T
Rīgā visu nokrāsu nelieši izmanto iespēju pazīmēties uz vācu nacisma upuru - leģionāru piemiņas pasākumu fona.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Aktuāli

Atradu, atdevu, nepublicēju(13)

Ne pirms, ne arī pēc Vispārīgās datu aizsardzības regulas pieņemšanas nejauši atrastu personu apliecinošu dokumentu vai bankas kartes īpašnieku nevajadzētu mēģināt atrast ar sociālo tīklu vai mediju ...

Latvijai nevēlas būt sveši(11)

"Es negribu atbraukt un justies te svešs," Dienai saka Ralfs Magnuss Ritums. Viņš ir viens no 24 diasporas jauniešiem, kas vēlas nostiprināt latviešu valodas zināšanas un izzināt savu senču...

Ziņas

Vairāk Ziņas

Politika

Vairāk Politika

Rīgā

Vairāk Rīgā

Novados

Vairāk Novados

Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas