Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

16. marts

Antinacisti neierodas uz pašu pieteikto mītiņu pie Brīvības pieminekļa

Šodien biedrība Latvijas Antinacistiskā komiteja nav ieradusies uz pašas pieteikto mītiņu netālu no Brīvības pieminekļa, novēroja aģentūra LETA. Antinacisti bija iecerējuši pulcēties netālu no Brīvības pieminekļa laukuma Bastejkalnā jau plkst.10, taču arī stundu pēc noteiktā laika viņi nav ieradušies.

Brīvības pieminekļa laukums pirms leģionāru atceres gājiena

Gatavojoties leģionāru dienas gājienam, policija izvietojusi norobežojošas barjeras ap laukumu pie Brīvības pieminekļa. Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis ceturtdienas rītā Latvijas Televīzijas raidījumā Rīta Panorāma informēja, ka speciāli šai dienai un 16.marta pasākumiem izstrādāts sabiedriskās kārtības sargāšanas plāns, kurā paredzēti dažādi scenāriji.

Kremļa blogeris Filipss iekļauts melnajā sarakstā un izraidīts no Latvijas

Trešdien leģionāru piemiņas pasākumu laikā Rīgā, pie Brīvības pieminekļa, aizturētais Kremļa propagandists Greiems Filipss iekļauts Latvijas "melnajā sarakstā" un aizvadītajā naktī izraidīts no Latvijas uz Krieviju, aģentūrai LETA apstiprināja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (Vienotība).Viņš skaidroja, ka Filipss ir Eiropas Savienības valsts pilsonis, tāpēc aizliegums attiecas tikai uz iebraukšanu Latvijā turpmākos trīs gadus.

Madžiņš: Par "blogeri" pie Mildas

Pēc 16. marta pasākumiem Latvijas nedraugi ar klaunu Greiemu Filipu priekšgalā var gavilēt. Absolūti atklāta provokācija, tai sekojoša aizturēšana fotoobjektīvu un TV kameru priekšā, sagādojot "lielisku" materiālu, tajā skaitā Krievijas plašsaziņas līdzekļiem par "ikgadējo fašistu maršu" Rīgā. Plānoti, mērķēti un ar ļoti konkrētu rezultātu, tā teikt - gan ikdienas lietošanai, gan vēstures annālēm.

Brīvības piemineklis apjozts ar dzeltenajām policijas barjerām

Lai izvairītos no pretēju viedokļu paudēju fiziskiem konfliktiem tradicionālajos leģionāru piemiņas dienas pasākumos Rīgā, pie Brīvības pieminekļa, šodien jau agrā rīta stundā pieminekļa laukums apjozts ar dzeltenajām policijas barjerām, novēroja aģentūra LETA.

Policijai 16.marta pasākumiem ir speciāls kārtības nodrošināšanas plāns

Valsts policija trešdien, 16.martā, leģionāru piemiņas dienā, strādās saskaņā ar speciālu sabiedriskās kārtības nodrošināšanas plānu.Valsts policijas preses pārstāve Sigita Pildava aģentūrai LETA pastāstīja, ka Valsts policija sadarbībā ar citām tiesībsargājošām iestādēm izstrādājusi sabiedriskās kārtības nodrošināšanas plānu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide