Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Hanzas peronā pulcēsies Latvijas pasākumu nozares profesionāļi

1. un 2. oktobrī Latvijas pasākumu nozares profesionāļi pulcēsies Latvijas Pasākumu foruma ceturtajā rudens sesijā, kura notiks jaunatklātajā Hanzas peronā. Rudens sesijas maršrutu galamērķi - ilgstspējīgums, pasākumu realizācijas kvalitāte, inovācijas un tehniskā aprīkojuma novitātes, kas svarīgas ikvienam pasākumu rīkotājam.

Rudens sesijā tiks runāts par to, kā pagājusi 2019. gada vasaras sezona, un apskatītas tendences, kas sagaida pasākumu aprīkojuma un tehniskā nodrošinājuma jomu turpmāk. Lekcijās un diskusijās tiks apskatīti pasākumu tehniskās producēšanas un audiovizuālās realizācijas aktuālos jautājumi.

Kopā ar rudens sesiju notiks arī lekciju programma pasākumu audiovizuālā sektora speciālistiem Audiovizuālā diena 2019, pasākumu nozares izstāde Pasākumu Ekspo 2019, prezentāciju cikls Pasākumu Ekspo 2019. Labāko pasākumu risinājumu prezentācijas un pasākumu radošo personību izcilības balvas Lauru LaPPA pasniegšanas ceremonija.

Latvijas Pasākumu forums ir ikgadēja Latvijas pasākumu nozares speciālistu kopā sanākšanas, pieredzes apmaiņas un zināšanu pilnveides platforma. Latvijas Pasākumu foruma dalībnieki ir jomas speciālisti - teorētiķi un praktiķi, privātā un publiskā sektora pārstāvji, valsts un pašvaldību kultūras iestāžu darbinieki, pasākumu organizētāji, producenti, pasākumu norišu vietu pārstāvji, nozares pakalpojumu sniedzēji un piegādātāji, kā arī citi nozares uzņēmumi un iestādes. 

Katru rudeni Rīgā notiek Latvijas Pasākumu foruma rudens sesija - divu dienu pasākums, kas veltīts jaunumiem pasākumu aprīkojuma un tehniskā nodrošinājuma jomā, pasākumu tehniskajai producēšanai un audiovizuālajai realizācijai.

Plašāka informācija par pasākumu pieejama, klikšķinot šeit, reģistrēties pasākumam var šeit.

 

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Čaulas kompāniju izmanto biržas darījumos?(2)

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) šā gada 5. maijā saņēma kāda līdz šim ilgi snauduša un nevienam īsti nezināma uzņēmuma SIA Pharma Invest iesniegumu atļaujas saņemšanai izteikt a/s Olainf...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas