Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Labestības dienā saziedotā summa nodrošina iespēju palīdzēt visiem bērniem

Akcijas Labestības diena noslēguma koncerts jau aizvadīts 28. maijā, tomēr, kā ierasts, akcijai varēja ziedot arī jūnijā. Kopumā akcijas laikā saziedoti 105 813,05 eiro, kas nodrošinās iespēju palīdzēt Emanuelam, Mihailam, Katrīnai un Martai dzīvot pilnvērtīgāk, kā arī vēl 29 bērniem, kuriem nepieciešams atbalsts veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanai!

Akcijas organizatori ir pateicīgi ikvienam, kurš Labestības dienas ietvaros palīdzēja bērniem sniegt pašu svarīgāko – uzlabot veselību un iegūt dzīvesprieku! Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja atklāj, ka daļa bērnu jau ir saņēmuši palīdzību: "Sirsnīgs paldies visiem, kuri iesaistījās Labestības dienas akcijā un atsaucās aicinājumam palīdzēt bērniem! Pateicoties ziedojumiem, jau šobrīd esam sarūpējuši nepieciešamās lietas veselības uzlabošanai akcijas vēstnešiem – 10 gadus vecais Emanuels saņēmis specializētas jaunas ortozes, 8 gadus vecajai Katrīnai, kurai ir cukura diabēts, sagādāts jauns insulīna pumpis, kā arī 2 gadus vecā Marta, kurai ir smaga ģenētiska saslimšana, ieguvusi medicīnisko aparatūru dzīvības funkciju uzturēšanai. Pavisam drīz palīdzību saņems arī ceturtais akcijas vēstnesis Mihails, kā arī vēl 29 bērni, kuriem šobrīd nepieciešams atbalsts, lai varētu pilnvērtīgi dzīvot un atveseļoties!"

Labdarības akcijas Labestības diena laikā saziedotie naudas līdzekļi tiks izmantoti dažādiem bērnu ārstniecības nolūkiem – lai saņemtu speciālistu konsultācijas, lai bērniem varētu veikt sarežģītas un steidzami nepieciešamas operācijas un pēc tam izietu pēcoperācijas rehabilitāciju Latvijā. 

Tāpat saziedotie līdzekļi sniegs iespēju atjaunot Bērnu slimnīcas uzgaidāmās telpas un rotaļu istabas, padarot tās dzīvespriecīgas un mājīgākas. Iesākumā tā būs Bērnu slimnīcas ķirurģijas nodaļa, kuras atpūtas telpas piedzīvos patīkamas pārmaiņas. Ikviens bērns pirms operācijas ļoti uztraucas, tāpēc ir svarīgi, ka apkārtējā vide ir atbalstoša un palīdz justies droši, kā arī mazina satraukumu un pārdzīvojumu!

Ziedot pēc Labestības dienas koncerta bija iespējams Bērnu slimnīcas fonda mājas lapā, Norvik Bankas internetbankā, zvanot pa tālruni 90006486, Rimi kioskos vai www.mansrimi.lv, ziedojot Mans Rimi naudas uzkrājumu, kā arī veikalu Rimi un Supernetto kastītēs pie kasēm visā Latvijā. 

Labdarības akciju Labestības diena organizē LNT, Bērnu slimnīcas fonds, Rimi un Supernetto veikalu tīkls, kā arī Norvik Banka.

 

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas