Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Bērnu slimnīcas fonds

Bērnu slimnīcā unikālā operācijā atdala smadzeņu puslodes

Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā (BKUS) pirmo reizi vēsturē tika veikta unikāla operācija – hemisferotomija jeb smadzeņu pusložu atdalīšana, kuras mērķis ir novērst epilepsijas pacienta veselības stāvokļa pasliktināšanos. Operācija tika veikta ar Bērnu slimnīcas fonda finansiālu atbalstu, portālu Diena informē BKUS.

FOTO: NBA spēlētāji viesojas Bērnu slimnīcā

Šodien Bērnu slimnīcas Saulaino dienu bibliotēkā viesojās NBA spēlētāji - Dairis Bertāns (New Orleans Pelicans), Dāvis Bertāns (San Antonio Spurs), Sems Dekers (Washington Wizards), Džonatans Aizeks (Orlando Magic), Rodions Kurucs (Brooklyn Nets) un Kristaps Porziņģis (Dallas Mavericks), portālu Diena.lv informē slimnīcas pārstāvji.

Citāda rehabilitācija pusaudžiem

Aizgūstot pieredzi no Lielbritānijas, Bērnu slimnīcas fonds (BSF) kopā ar nozares speciālistiem izveidojis Latvijā pirmo sabiedrībā balstīto programmu, kas sniedz atbalstu pusaudžiem ar datora, interneta, mobilo telefonu vai vielu atkarības risku. Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā (BKUS) secināts, ka nereti pusaudžiem ar atkarībām palīdzība netiek sniegta pēc būtības, savā ziņā šie jaunieši tiek norakstīti. Speciālisti jauniešiem un viņu ģimenēm konsultācijas ir gatavi sniegt jau tagad, bet individuāli ar pusaudžiem strādāt no maija vidus.

Bērnu slimnīcā veiktas piecas ļoti sarežģītas sirds operācijas

Pagājušajā nedēļā, pateicoties Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) Kardioķirurģijas klīnikas speciālistu iniciatīvai un Bērnu slimnīcas fonda un ziedotāju atbalstam, Bērnu slimnīcā tika veiktas piecas augstākās sarežģītības pakāpes atvērtas sirds operācijas, pielietojot mākslīgo asinsriti.

Bērnu slimnīcā atvērs pirmo atbalsta kabinetu bērniem ar autismu

2.novembrī Bērnu slimnīcas novietnē Gaiļezers tiks atklāts pirmais Autisma kabinets bērniem. Kabinets ir tapis kopā ar interneta platformu, lai sniegtu atbalstu vecākiem, kuru bērniem ir diagnosticēti vai ir aizdomas par autiska spektra traucējumiem, portālam Diena.lv pavēstīja Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa.

Labestības dienā saziedotā summa nodrošina iespēju palīdzēt visiem bērniem

Akcijas Labestības diena noslēguma koncerts jau aizvadīts 28. maijā, tomēr, kā ierasts, akcijai varēja ziedot arī jūnijā. Kopumā akcijas laikā saziedoti 105 813,05 eiro, kas nodrošinās iespēju palīdzēt Emanuelam, Mihailam, Katrīnai un Martai dzīvot pilnvērtīgāk, kā arī vēl 29 bērniem, kuriem nepieciešams atbalsts veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanai!

Laikraksts Diena aicina piedalīties labdarības akcijā

Laikraksts Diena un Bērnu slimnīcas fonds aicina piedalīties labdarības akcijā, kuras ietvaros, no katra abonētā laikraksta Diena komplekta vismaz 6 mēnešiem tiek ziedoti 4 EUR Bērnu slimnīcas fondam! Dāvanā katram abonentam arī īpašais akcijas krekliņš.

FOTO: Ar jaunu rotaļu laukumu Bērnu slimnīcā Gaiļezers atklāta akcija Labestības diena

Šodien Bērnu slimnīcā Gaiļezers tika svinīgi atklāta 11. labdarības akcija Labestības diena un jaunais slimnīcas teritorijā novietotais rotaļu laukums, kas ienesīs prieku daudzu mazo pacientu ar kustību traucējumiem dzīvēs. Arī šogad akcijas organizatori LNT, Bērnu slimnīcas fonds, Rimi un Norvik Banka aicina ikvienu pievienoties Labestības dienai un palīdzēt bērniem, kuriem netrūkst iedvesmojošu sapņu!

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide