Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā -1 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 4. marts
Alise, Auce, Enija

Tavi draugi aicina arī šoruden liet ierakumu sveces Ukrainas armijai

Turpinot 2022. gada rudenī aizsākto ierakumu sveču liešanas akciju Ukrainas armijas atbalstam, biedrība Tavi draugi no novembra aicina Latvijas iedzīvotājus izgatavot ierakumu sveces vai ziedot to sastāvdaļas, vai arī atbalstīt akciju ar finansiālu ziedojumu. Biedrības angārā, Rīgā, Ventspils ielā 50, K-3, līdz pavasarim regulāri notiks ierakumu sveču izgatavošanas darbnīcas.

Pilna mēroga karš Ukrainā turpinās jau vairāk nekā 600 dienu. Atkal klāt ir rudens un ziemas sezona, kas frontē ir īpaši skarba. Tāpēc biedrība "Tavi draugi" no 2023. novembra turpina ierakumu sveču liešanas akciju Ukrainas aizstāvjiem un aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju iesaistīties.

Reaģējot uz Ukrainas armijas karavīru lūguma pēc jebkāda veida siltuma avotiem, biedrība "Tavi draugi" 2022. gada novembrī uzsāka akciju "Draugu sveču mēnesis". “Plānotā mēneša akcija pārauga valsts mēroga kampaņā, kuras laikā, līdz pat 2023. gada pavasarim, kopīgiem spēkiem izgatavojām 100 000 ierakumu sveču un nogādātājām tās Ukrainas aizstāvjiem frontē. Sveces visā Latvijā lēja bērnudārznieki un skolēni, darba kolektīvi, pensionāri, koristi un dejotāji, valsts amatpersonas un citi Ukrainas atbalstītāji. Karavīriem ierakumu sveces ļoti noder, lai uzsildītu ūdeni, pagatavotu ēdienu un lai sasildītos – akcijas laikā Latvijā izgatavotās ierakumu sveces aizvadītajā ziemā dega visā frontes līnijā. Ierakumu sveces būs nepieciešamas arī turpmāk, tāpēc aicinām ikvienu iesaistīties un palīdzēt,” stāsta Beāte Bēvalde, biedrības “Tavi draugi” pārstāve.

Biedrība "Tavi draugi" no novembra līdz pat martam regulāri rīkos ierakumu sveču izgatavošanas darbnīcas savā angārā, Rīgā, Ventspils ielā 50-K3.

Tuvāko "Tavi draugi" ierakumu sveču darbnīcu norises laiks:

●      sestdiena, 4. novembris, no plkst. 10.00 – 16.00,
●      sestdiena, 11. novembris, no plkst. 10.00 – 16.00, 
●      sestdiena, 25. novembris, no plkst. 10.00 – 16.00,
●      sestdiena, 2. decembris, no plkst. 10.00 - 16.00.

Lielākas sveču lējēju grupas (no 10 cilvēkiem) aicinātas savu dalību pieteikt iepriekš. Ierakumu sveču liešanas darbnīcu dalībniekiem tiks nodrošinātas nepieciešamās izejvielas.

Tāpat akciju iespējams atbalstīt, ziedojot pašu izgatavotās ierakumu sveces, kā arī to izejvielas – sveču atlikumus, jaunas, nededzinātas jebkāda izmēra, formas vai krāsas sveces, parafīnu, gofrēto kartonu un jaunas, nelietotas, tukšas konservu bundžas. Sekojot spēkā esošajiem noteikumiem, šogad biedrība “Tavi draugi” kā labdarības organizācija ziedojumos vairs nepieņem izlietotas, izmazgātas konservu bundžas. Akciju iespējams atbalstīt arī ar finansiālu ziedojumu, plašāka informācija pieejama šeit

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas